FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA - CSMS IAȘI 1-1

Le-a ajuns » Fanii Stelei s-au săturat de prestațiile slabe și au înjurat un jucător încă de la încălzire

Articol de GSP - Publicat duminica, 28 februarie 2016 11:37

Fanii Stelei prezenți la meciul cu CSMS Iași, 1-1, au fost dezamăgiți de prestația favoriților și vărsat nervii pe Alex Chipciu, cel care trece prin cea mai proastă perioadă a carierei.

Alexandru Chipciu nu reușește să se împace cu suporterii campioanei, iar la meciul de ieri, de la Pitești, a fost înjurat tot timpul de fanii Stelei din Trivale.

Chipciu a fost luat în colimator încă de la încălzire, atunci cînd a fost apostrofat de cei de la tribuna I, în timp ce Ciprian Marica a fost aplaudat la scenă deschisă.

Înjuriile către mijlocaş nu s-au oprit nici în timpul meciului, el fiind fluierat aproape de fiecare dacă cînd atingea mingea.

3
este nota pe care Chipciu a primit-o din partea Gazetei Sporturilor, cea mai mică a meciului

"Suporterii de la încălzire ne-au înjurat, nu e normal, nu merităm asta" Nicușor Stanciu, după meci, la Digi

Citește și:
Aproape de miezul nopții, Gigi Becali a răbufnit în direct la TV: „Gata, îl dau gratis, să-l ia cine vrea”
Superliga
Aproape de miezul nopții, Gigi Becali a răbufnit în direct la TV: „Gata, îl dau gratis, să-l ia cine vrea”
Imagini oribile în prima etapă din sezon! Au dat foc la stadion: „Să vă ia naiba”
Campionate
Imagini oribile în prima etapă din sezon! Au dat foc la stadion: „Să vă ia naiba”
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
Stiri extrasport
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
Mohamed Salah a bătut palma și semnează » Salariu colosal pentru fostul star al lui Liverpool
Campionate
Mohamed Salah a bătut palma și semnează » Salariu colosal pentru fostul star al lui Liverpool
Concurent gigant în România pentru Uber și Bolt. Unicornul inDrive intră pe piața locală
Profit.ro
Concurent gigant în România pentru Uber și Bolt. Unicornul inDrive intră pe piața locală
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Iată DOSARUL COMPLET de la Securitate al lui Dan Șucu, informatorul „Mircea Crișan”: „Voi respecta toate indicațiile” + „Timid, greoi în gândire, bâlbâit. Un mediocru necesar!”

Universitatea Craiova - Levski Sofia 2-2! Leka noşt, deţa! Campioana iese din scenă în turul 2 din UCL! Rămânem încă un an în afara fotbalului care contează


Comentarii (17)
ortega
ortega  •  28 Februarie 2016, 21:00

"Suporterii de la încălzire ne-au înjurat, nu e normal, nu merităm asta" *** , *** ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stelbz
stelbz  •  28 Februarie 2016, 15:58
Postat de talpaiadului pe 28 Februarie 2016, 15:37

Bai neacsule, Chipciu joaca meci de meci si joaca execrabil, ce tot indrugi tu acolo?!?

Eu consider ca orice rezerva ar aduce un plus in jocul echipei. De exemplu Mihalcea. Dar Reghe vad ca a riscat cu el atat cu Voluntari cat si cu Iasi si iata ce a iesit. Cred ca 90 la suta din cei care au privit jocul Stelei au vazut contributia negativa a lui Chipciu. Poate pe viitor......

960317577335949
Andrei Dorin  •  28 Februarie 2016, 15:42

Pentru că nu joacă nimic de 15 meciuri.Rădoi şi acum Reghe au jucat in teren in 10 , dar adversarii in 12 .Chipciu - preluare -pasă-dribling-şut = noțiuni străine pentru el.Sare mingea din el ca din bară !

Vezi toate comentariile (17)
Comentează