Alte știri din fotbal
Nuno Campos găsește un golgeter la primul antrenament la Săftica » Și fiul unui fotbalist cunoscut speră să-l impresioneze pe portughez
0
GSP a intrat în cantonamentul lui Ilia Topuria » Ce secrete pregătește „El Matador” înaintea meciului cu Justin Gaethje
0
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Știri din fotbal internațional
Primul schimb de replici de la Mondial » Antrenorul a început să râdă: „Norocul lor, altfel le dădeam cinci!”
0
Selecționerul a surprins pe toată lumea după deschiderea Mondialului: „Erau disperați, nu știau ce să facă!”
0
Coreea de Sud - Cehia, al doilea meci de la Campionatul Mondial
0
Mexic a învins Africa de Sud în deschiderea Campionatului Mondial
17
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Cazul care a șocat Italia. Pedeapsa primită de o afaceristă după ce l-a ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Cine este miliardarul alături de care Simona Halep a fost surprinsă în ...
Libertatea
Ca moldovean ma simt ofensat de remarca din titlu - "...chiar daca e din Moldova", adica din ... Patagonia. Pentru aceasta atitudine de infumurare, aroganta si dispret - veti avea multe surprize neplacute in competitiile cu Moldova, care nici pe de parte nu e ceea ce credeti. Prima - va fi evoluarea "Stelei" in returul in Moldova din Liga Europei, dupa care nu antrenorul, ci Becali ar trebui sa plece.
Mai faceti putin circ cu Iancu, cu Mititelu, cu Borcea, cu Porumboiu, cu Gigi, cu CCA, cu DRAGOMIR, cu Sandu si veti trezi ca nimeni nu ne mai baga in seama in europa...si iata asa o sa ramanem tot noi romanii intre noi si o sa fim condamnati la blaturi, la scandal si la jocuri murdare...ca asa ne place...hai romania!
stai jos ,3 ! n-ai inteles nimic ! ai declaratia in direct,poti auzi daca nu stii citi !
STELISTULE ce minte scurta ai Nu a trecut decat o etapa de la meciul cu Alba Iulia.Asa ca daca taceai,filozof ramaneai.Daca sti macar ce sete un filozof?
Valuri facute asa de ochii lumii,stati linistiti ca vor invinge maydanezii doar se stie ca Iancu e vandut lui Borcea,atata timp cat el va fi patron la Poli,cainii nu vor avea probleme vreodata.
Voi vorbiti de furat,mai hotilor?La meciul cu Alba-Iulia ati avut 4 jucatori in offside la primul gol al lui Kapetanos,numai asistentu Szeckely nu l-a vazut.Asa ca ciocul mic.
RAFO ONESTI - BUTELIE 0-3 SE INTILNESC CEI MAI CINSTITI OAMENI DIN TARA SI CEI MAI CINSTITI CONDUCATORI DIN LIGA 1.INTRADEVAR AU DREPTATE CIND LATRA CA IS FURATI ,PT CA IS OBISNUITI CA NUMAI EI SA POATA FURA SI NIMENI ALTII.DAR SI-AU DAT SEAMA CA NU SA INTILNIT HOTUL CU PROSTUL.SPER CA BORCEA SA FIE HOTUL IAR IANCU PROSTUL.POLI-DINAMO 0-4 HAI DINAMO SINT SUPORTERI AL CFR LUI
oile sa taca, turma ar trebui sa joace in liga 2a,langa fc arges,ati uitat de cazul valiza? cum ati furat pe fata,grosolan,cu alba iulia, asa ati facut in mai toate meciurile din campionat,valoarea voastra e de locul 10-12 ,nu acolo unde mincinos sunteti acum,descultilor!
dupa ce eri au furat Astrei calificarea, butelie se plange de arbitrii.
VA E JENA?!(TREBUIE SA BATA AGAIN DINAMO?)NASPA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.