Comentarii (44)
fotbalfan
fotbalfan  •  04 Mai 2012, 17:30
Postat de flo_ax pe 04 Mai 2012, 09:00

CFR-ul e pe prima pozitie datorita valorii sportive a advsarilor si a domnilor arbitri! Mai exact a fundasilor care se cred la volley, care nu stiu sa faca un simplu zid, a dlui arbitru Petrescu care vede fault la Sibiu... iti spun pana maine! Mai zi-mi o echipa din campionat care a luat 5-0 de la Rapid si 4-2 de la Chiajna! Daca o exista, sigur aia e cea mai slaba

cu rapid am jucat fara 3 titulari din aparare. costa s-a deschis dupa primul gol. cu chiajna iarasi am jucat deschis(si gol dn offside chiajna si g.muresan eliminat total aiurea). daca am fi jucat prudent macar o repriza altul ar fi fost scorul. nu sunt relevante scorurile, parerea mea.

Postat de vasile_00 pe 04 Mai 2012, 10:45

Nu cred ca se pot face comparatii intre cele doua tipuri de faze! Mai mult aminteste-ti de primele doua faulturi Maxim - Chipciu si ai sa intelegi maniera de arbitraj de ieri si din totdeauna a lui Dumitru! Fault din spate a lui Chipciu la care trebuia galben dupa orice manual de arbitraj, urmat de o simulare a lui Chipciu (parerea mea personala) la care Maxim a primit galben.

Cat de prost esti =))). Pai tu compari un fault in atac cu unul din actiune periculoasa? Chicpiu scapa spre poarta, in timp ce Maxim era in aparare. Daca te uiti la liga de amatori, nu o stii niciodata sa faci diferente intre un fault si altul.

pgpapin
pgpapin  •  04 Mai 2012, 10:58
Postat de valah.redandblue pe 04 Mai 2012, 10:53

Si țiganii au venit înaintea ta în Europa.

adica tu si cu oieru tau? Ba frustatilor de la Steaua, cat timp aveti un presedinte care loveste un spectator si un patron care jigneste pe toata lumea no sa luati nimic!

statham_j
statham_j  •  04 Mai 2012, 10:57

ce mania e aia and mingea e in mana jucatorului si nu de la 2m distanta ci de la 10? las-o in balarii, ca tot timpul vedeti doar ce va convine.....cand vrei credibilitate trebuie sa ai si obiectivitate....despre ce vorbim?

valah.redandblue
valah.redandblue  •  04 Mai 2012, 10:53
Postat de pgpapin pe 04 Mai 2012, 10:05

"Micolici", dupa faultul de prin minutul 47 trebuia sa vezi meciul la cabine. Ai pus talpa pe tibia omului. Daca l-a-i fi prins cu piciorul pe pamant era franjuri. Arbitraj clar pro Steaua, dar cum sa zica cineva ceva. Daca ar fi intrat Muresan asa, acum vuiau ziarele.

vasile_00
vasile_00  •  04 Mai 2012, 10:45
Postat de statham_j pe 04 Mai 2012, 10:27

comentariu subiectiv tipic unui cfr-ist.....auzi specialistule, da' la golul ploiestenilor a fost fault in atac? da' la sutul lui Chipciu de la 25 m fix in mana lui Maxim a fost penalty?.....bineanteles, doar ca voi vedeti in dunga....hai du-te la somn, esti obosit

Postat de vladone29 pe 04 Mai 2012, 08:56

Oparitule daca te-ai uitat la ultimele meciuri ale CFR,cred ca nu ai mai fi comentat aiurea....asta a zis si paskany acuma cateva etape ca nu jucati nimic,asa ca degeaba vb,ca asta e adevarul.