stelistii si dinamovistii n-ar trebui sa vorbeasca de blaturi ,ca-s cel mai elocvent exemplu ! aveti in spate 60 de ani de blaturi !

Ce tare comentariul cu Herea este peste Stancioiu...Cred ca batem astazi...Herea e suspendat..:))Cine o mai scoate din poarta?

juliusmad
juliusmad  •  10 Septembrie 2010, 18:52
Postat de clujeanul_din_atlanta pe 10 Septembrie 2010, 18:49

@totdd Cfr a avut cred ca 2 penaltyuri sezonul trecut. Poate uiti meciul Steua - Craiova cand arbitrul a scos mingea din poarta voastra. Cred ca stelistii sunt ultimii care pot sa comenteze arbitrajele din liga lu Mitica. Comentand arbitrajele va umpleti de penibil...

@clujeanul din galantar, la aranjamente nu va intrece nimeni. cred ca ar trebui sa sa ramai in altar si la cele bisericesti. tocmai v-a luat-o in fata "u" cluj ;)

clujeanul_din_atlanta
clujeanul_din_atlanta  •  10 Septembrie 2010, 18:49

totdd
totdd  •  10 Septembrie 2010, 18:12

Bai cfr-istilio, va da rapidu 3-0 lejer ! Voi nu jucati nimic, vedeti-va lungul nasului, Mandorlini e pocnitoare ! As prefera un egal dar sunt sigur ca bate Rapidul ! Forta Steaua ! Aaaaa, doar sa primeasca cfr 2 penalty-uri dupa minutul 80....ca oricum ei sunt obisnuiti sa casdtige tot cu furaciuni si arbitrii !

juliusmad
juliusmad  •  10 Septembrie 2010, 18:10

ca sa se respecte traditia eu zic ca echipele sa stea capra cate o repriza si "cel mai bun" sa castige, in cazul de fata "cel mai bun" ar fi un egal.

clujeanul_din_atlanta  •  10 Septembrie 2010, 17:59

Sper sa castigam dar nu cred. Sa nu uitam ca am luat-o cu 3-o de la Sportul si de abia am invins Pandurii...Oricum sa castige echipa mai buna si FAIR PLAY! Ma bazez doar ca Mandorlini e mai bun ca Sumudica dar din pacate nu ei sunt pe teren.Ma bucur ca a revenit Stancioiu.