marcu787  •  18 Iulie 2013, 13:53

nu se astepta sa devina unul dintre cei mai tineri antrenori?! tipic sportro

dreamer123
dreamer123  •  17 Iulie 2013, 20:15

senzational...stire de prima pagina ! trebuie sa se inscrie neaparat la un turneu de poker atunci !

ares123
ares123  •  17 Iulie 2013, 19:41
Postat de cornel61 pe 17 Iulie 2013, 19:35

Cu Petrolul și Vardar 3-0 la pauză, apoi control pe joc și final tot 3-0. Să nu devină obișnuință pentru că găsești echipe ce revin, apoi nu se știe. Dacă vorbim de mentalitate, dacă prinzi slăbiciunile adversarelor dă goluri până nu mai poți.

Ai dreptate , si daca tot se poate...da cat mai multe, pana la urma asta e cea mai mare bucurie a suporterului...GOLUL.

cornel61
cornel61  •  17 Iulie 2013, 19:35
Postat de ares123 pe 17 Iulie 2013, 19:23

Dupa cum a curs jocul si eu si cred ca multi stelisti au ramas un pic dezamagiti de scorul mult prea mic. Stai tu linistit ca stie el cum sa-si monteze jucatorii...grup mai unit ca asta nu am mai vazut de mult pe la noi.

ares123
ares123  •  17 Iulie 2013, 19:24
Postat de alpha.dog pe 17 Iulie 2013, 17:44

epo,e clar

Ba, da ce vocabular vast ai...altceva mai sti ?

ares123
ares123  •  17 Iulie 2013, 19:23
Postat de cainelup pe 17 Iulie 2013, 17:50

Daca ai fost atent, aseara a declarat ca "din pacate, am marcat NUMAI de 3 ori". Eu stiu ca diferenta putea fi, lejer, mult mai mare. Dar, dupa ce reusesti sa rezolvi o calificare intr-o singura repriza, ar fi frumos sa scoti pe gurita aia de bebelus cuvinte mai de bun-simt. Sau, cu boticul ala, o fi baut apa dupa nevasta-sa ?

neko00
neko00  •  17 Iulie 2013, 19:08

Da, e un idiot ca n-are mentalitatea romaneasca precum a ta. Ca sa stii si tu, el are mentalitate de invingator, nu de roman, doreste sa obtina cel mai mult si din moment ce Steaua putea sa dea mai multe goluri aseara, de ce sa nu dea? Voia sa rezolve calificarea. Schimba-ti mentalitatea.