Comentarii (36)
jalemare
jalemare  •  26 Septembrie 2012, 09:48

pur si simplu am fost mult mai slabi. pancu nu are nici o vina ca l-a tinut sabau in teren 90 min., pur si simplu nu a mai avut puterea sa faca doi pasi spre minge la ultima faza. un 0-0 nu facea altceva decat sa ne minta si sa ne prelungeasca agonia. din pacate suntem in cea mai grea situatie din ultimii ani si astept de la d-nul copos o restructurare generala la echipa, de la jucatori pana la staful tehnic. pana la urma omul plateste salarii indecent de mari pentru nivelul ligii intai si de-a dreptul nesimtite raportate la ce ofera jucatorii in acest campionat.

catalin_2704
catalin_2704  •  26 Septembrie 2012, 09:44
Postat de supereduardo10 pe 26 Septembrie 2012, 08:20

Da nu am jucat nimic absolut nimic si totusi am avut 2 ocazii mari pe cand steaua a atacat steril si a marcat in minutu 96 cu 2 bari una din unghi imposibil d e marcat de acolo si una din lovitura libera IN MIN 93!.COncluzie STEAUA E PRAF a jucat acasa cu 40 de mii de oameni in tribuna cu un adversar care a stat numai in aprare si abea au castigat si cu bulan imens...asa ca sunteti jalnici oitelor!

"...AM AVUT 2 OCAZII MARI"....cred ca ai vz alt meci.... 2 ocazii, mari , mici., mijlocii,..de care vrei tu....dar DOAR DE 2 ORI V-ATI APROPIAT DE POARTA!!!!!!! UN RAPID ASA DE SLAB NU AM VZ DE CIND ATI REVENIT IN A !!

geov
geov  •  26 Septembrie 2012, 09:40

Discutam de filozofia despre fotbal a majoritatii antrenorilor romania si anume- in primulrind sa nu luam gol si daca o sa dam a1 atunci simai bine-.Aici intra CFR -andone , galati -Dorinel ,Petrolul -rednic si multi altii. Ce ar fi fost petrolul astazi daca raminea Multescu acolo cu lotul de acum - probabil erau primii. Uitativa la diferenta din jocul Astrei cu Stelea antrenor si acum cu Multescu.Cine incearca sa pacaleasca jocul pina la urma va pierde.

paiazze
paiazze  •  26 Septembrie 2012, 08:25

Ai vazut alt meci sau iti amintesti doar ce-ti convine... Eu imi amintesc de ocazii ale lui Rusescu, Chipciu sau Rocha doar cu portarul. Iar meciurile cu echipele care stau cu fundul in poarta nu o sa fie niciodata meciuri de 7-0.

supereduardo10
supereduardo10  •  26 Septembrie 2012, 08:20

anonimulx
anonimulx  •  26 Septembrie 2012, 06:11

E ata de dulce victoria cand auzi cum dau toti din gura si spun " In seara asta castiga Rapid"... me lesi :))))

ucluj2011
ucluj2011  •  26 Septembrie 2012, 02:38

Bai , daca nu i-l dati pe Sabau afara , chiar ca o sa va "luptati" pentru evitarea retrogradarii. Sabau este un antrenor mai slab si mai penibil si decit Razvan Lucescu.

alexrapidd
alexrapidd  •  26 Septembrie 2012, 02:38

rapid a jucat fotbal de 2 ori sezonu asta,in returu din europa si cu cfr repriza a 2,de fiecare data din orgoliu pana nu pleaca sabau rapidu nu o sa joace mare lucru,am un respect pt sabau jucatoru la antrenorat si rada e zeu pe langa el

carol_k
carol_k  •  26 Septembrie 2012, 02:23

Corect ...portarul brazilian a fost un erou pt Rapid...Pancu sa mai taca...daca tragea in tribune si nu pierdea mingea ca un penibil la centru era meci nul