Comentarii (4)
Dobermannul
Dobermannul  •  01 Iunie 2023, 13:30
Postat de brentford pe 01 Iunie 2023, 13:00

"Fost atacant al Valenciei" - Bai jurnalistilor,asta a jucat 62 de minute intr-un sezon intreg la Valencia in 3 meciuri!!! 33 de goluri in toata cariera!!! Ce pana corbului de atacant e asta? A schimbat 20 de echipe,de la un an la altul si la jumatate dintre ele nu a jucat mai mult de 10 meciuri. ***

A dat din gusa contra FCSB? A dat, deci e bun tare.

Dobermannul
Dobermannul  •  01 Iunie 2023, 13:08

"Asta s-a întâmplat și cu Tavi Popescu. A jucat din ce în ce mai rău. Să dai doar un gol în ultimele 6 luni? La talentul pe care îl are trebuie să dea măcar 2-3 goluri pe meci”, a spus Sabin Ilie." Care ma da doua trei goluri pe meci ? Nici Mesi sau Ronaldo n-au reusit asa ceva. Te doare pe tine in ... de Tavi Popescu.

brentford
brentford  •  01 Iunie 2023, 13:07

"A bifat 3 meciuri pentru Valencia în 4 sezoane" Am zis mai jos...UN SINGUR SEZON! In alte 3 sezoane a fost imprumutat!