Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Schimb-surpriză la Dinamo » Vine un român în locul lui Rivaldinho!

« Înapoi la articol

Comentarii (12) Adaugă comentariu

cpt.ahab  •  12 Ianuarie 2018, 11:55

Perfect. Îl luăm și pe Albu și ne facem echipă alb-roșie.

 •  12 Ianuarie 2018, 14:25

poate se va razgandi palici pana luni si va semna pentru ca nu vad pe altii sa se inghesuie la usa lui cu oferte mai bune.

Alexandru Cristea  •  12 Ianuarie 2018, 13:34

Doamne fereste!!!--de fapt si Vasile a infirmat acu dimineata acest schimb!!!--ce sa faca N. ROSU slabutul ala, la Dinamo!!??

cpt.ahab  •  12 Ianuarie 2018, 13:30

Postat de mariuss72 pe 12 Ianuarie 2018, 12:06

L-au luat pe Nistor intre timp ;)

Asta-i de bine.

mariuss72  •  12 Ianuarie 2018, 12:06

Postat de cpt.ahab pe 12 Ianuarie 2018, 11:55

Perfect. Îl luăm și pe Albu și ne facem echipă alb-roșie.

L-au luat pe Nistor intre timp ;)

andyandrei2015  •  12 Ianuarie 2018, 12:00

Postat de cpt.ahab pe 12 Ianuarie 2018, 11:56

Și incă una care nu merită play-off-ul anul ăsta. Toate celelalte șase de deasupra sunt mai bune.

respect,bravo

cpt.ahab  •  12 Ianuarie 2018, 11:56

Postat de sibelius pe 12 Ianuarie 2018, 11:47

Dinamo a ajuns de la o echipa care 'an de an se bate la campionat" la una care se bate la play-off.

Și incă una care nu merită play-off-ul anul ăsta. Toate celelalte șase de deasupra sunt mai bune.

sibelius  •  12 Ianuarie 2018, 11:47

Postat de jack_the_stripper pe 12 Ianuarie 2018, 11:26

”o echipă cu tradiţie, care în fiecare an îşi doreşte să prindă play-off-ul.” Dorinta ca dorinta, dar ce ne facem cu putirinta?

Dinamo a ajuns de la o echipa care 'an de an se bate la campionat" la una care se bate la play-off.

Costel Pisleaga  •  12 Ianuarie 2018, 11:29

c sa faca dinamo cu nelut rosu ? nu ii are p p.petre , r.krausz si p l.manole care joaca sau pot sa joace p postul preafericitului nelut rosu si sant jucatori in forma !!! si sa nu uitam ca dinamo il mai are si p tircoveanu si p postul asta ii mai are si p dulca si neicutescu !!!

caine_din_tei  •  12 Ianuarie 2018, 11:31

Postat de jack_the_stripper pe 12 Ianuarie 2018, 11:26

”o echipă cu tradiţie, care în fiecare an îşi doreşte să prindă play-off-ul.” Dorinta ca dorinta, dar ce ne facem cu putirinta?

Cu putirinta va cam luam titlul din buzunar si plangeti. Va mai imbracam cu veste din cand in cand. Merge treaba.

«

1

2 »
«

»