rapidutz  •  21 August 2011, 10:15

presimt un scor mare, nu stiu de ce :))

oxigendc
oxigendc  •  21 August 2011, 08:55

Face si asta pe leul acum ca de prin etapa a 6-7 vor fi pe ul;timul loc la 10-12pc in urma penultimei clasate...

bogdanelibm
bogdanelibm  •  21 August 2011, 08:24

TRICA NU MAI LUA VITAMINE CA UITE DELIREZI!sunteti mai slabi decat academia lui hagi si vreti sa bateti rapidul,bravo tata gandul nebunului la marginea drumului.SA-I INTREBATI PE RAPID LA PAUZA DACA JUCATI SET MARE SI PE ARBITRU DACA VA DA VOIE MAI MULTI IN TEREN SAU SA JUCATI CU 2 MINGI .VOI VENITI DOAR PENTRU POZE SI SCHIMB DE TRICOURI DAR AVETI UN OPTIMISM

mario1974
mario1974  •  21 August 2011, 08:21

trica mai ai o datorie de platit taranoiule, prin 90 si ceva jucai la craiova si ai spus ca daca va bat rapidistii mergi pe jos de la bucuresti la craiova....si evident nu te-ai tinut de cuvant.

bogdanelibm
bogdanelibm  •  21 August 2011, 08:16

CE SA SPUNA CA VIN SA NU IA MULTE?CONCORDIA SI MIOVENI SAU INSCRIS DEJA PENTRU MATINEU CHIAR DACA E LA ANUL,PREVENTIV SA PRINDA LOC.NU VOR BATE 3 MECIURI AMNDOUA IN TUR LA UN LOC

cestrasius
cestrasius  •  21 August 2011, 06:36

poftim declaratii de fotbalist experimentat...ce pretenti sa mai ai de la copii astia pe care-i vezi prin cluburi de fite

rapid_visiniu  •  21 August 2011, 03:15

"- Nu avea cum, nici n-am văzut meciul! M-am uitat la partida Stelei. De ce m-aş fi uitat la Rapid?".Cauti cu dinadinsul sa-ti fie injurata Lorena...treaba ta,dar esti prea arogant!Pe tine nu te mai injuram,te-ai simti prea important!

sylar_1923
sylar_1923  •  21 August 2011, 03:08

pai normal ca toti stelistii isi fac curaj inainte de meciurile cu Rapid. e si normal, avand in vedere ca singurele meciuri in care s-a simtit fotbalist a fost in meciurile cu Rapid. dar nu-i nimic, si-o ia in freza ca Vivi ;).