Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Variantă-ȘOC la Dinamo! Mutu vrea să coboare pe bancă :O

« Înapoi la articol

Comentarii (25) Adaugă comentariu

Costel Pisleaga  •  14 Septembrie 2017, 21:52

mai lasati-l ba dracu-n pace , nu va fi niciodata p banca lui dinamo , stie ca nu are capacitatea d a fi antrenor !!!

jackies  •  14 Septembrie 2017, 14:44

Daca vine Mutu antrenor, Dinamo chiar va fi Praf :)))))))))))))))))))))))))) o sa-l aspire Mutu imediat :))))))))))))))))))))

haideusicfr  •  14 Septembrie 2017, 14:00

Poza e faina ..degeaba GSP le are..

John Milne  •  14 Septembrie 2017, 13:08

Coboara cu prafurile de la mama mare .

jullien_alphonse  •  14 Septembrie 2017, 12:39

Postat de bogat pe 14 Septembrie 2017, 10:43

speculatii pe banda rulanta, trei articole cancan care dau ca sigure diverse variante de antrenori posibili la Dinamo. Si nici macar nu e sigur ca preia Contra nationala, nu stim nici macar daca a fost invitat la negocieri. Pe nea Gigi Multescu l-ati bagat pe shest in sondaj, nu scrieti un articol si despre varianta asta? Daca vreti sa acoperiti toate combinatiile posibile atunci mai bagati ceva si despre intoarcerea lui Dinu pe banca, revenirea lui Andone, varianta surpiza cu Popa de la Timisoara, noul descalecat al lui Zenga sau Bonetti samd. Ca sa fiti siguri ca puteti scrie mai apoi un alt articol despre faptul ca ati avut dreptate in predictii. asta nu e e jurnalism mai baieti, e cancan si inca de calitate proasta.

Da, dar aduce clickuri-trafic.

Yuri Firsov  •  14 Septembrie 2017, 12:24

Dupa parerea mea CONTRA NU VA VEDEA postul de selectioner niciodata de de BURLEANU SI MAI ALES DE LA VOCHIN!!!ASTIA IL FOLOSESC SI ISI BAT JOC DE EL!!!NICI MUTULITA SA NU MAI VISESIZE CA O VA ANTRENA PE DINAMO DEOARECE NEGOITA ESTE MAI SMECHER DECAT EL SI NU IA....PASTILE DE SLABIT!!!!!

bakunin  •  14 Septembrie 2017, 11:56

Postat de dinamo_fan pe 14 Septembrie 2017, 11:38

ai scris "du-te" corect. asta da lovitura de imagine :))))))))

***

kwd2015  •  14 Septembrie 2017, 11:50

Postat de dinamo_fan pe 14 Septembrie 2017, 11:38

ai scris "du-te" corect. asta da lovitura de imagine :))))))))

Mama in ce hal e omul.... vorba ta... ne minunam cand nimereste una buna...

dinamo_fan  •  14 Septembrie 2017, 11:38

Postat de dimonty1 pe 14 Septembrie 2017, 11:31

lasa prietene ca vine *** acuma si va baga in b unde va e locu.. e asa greu de anteles?? in rominia ezista un singur nume STEAUA.. de restu nu a auzit nimenea intelegi?? acum du-te si iati popcorn ca diseara ai meci.. te uiti la canpioni tari tale.. hahahaaa

ai scris "du-te" corect. asta da lovitura de imagine :))))))))

dimonty1  •  14 Septembrie 2017, 11:31

Postat de dinamo_fan pe 14 Septembrie 2017, 11:15

nimeni si nimic nu o sa bata vreodata tandemul meme-dica :))

lasa prietene ca vine *** acuma si va baga in b unde va e locu.. e asa greu de anteles?? in rominia ezista un singur nume STEAUA.. de restu nu a auzit nimenea intelegi?? acum du-te si iati popcorn ca diseara ai meci.. te uiti la canpioni tari tale.. hahahaaa

«

1

2 3 »
«

»