FOTBAL  »  Superliga  »  GAZ METAN - CS U CRAIOVA

VIDEO Ce noroc! Principala urmăritoare a Stelei în Liga 1 a beneficiat azi de un autogol de tot râsul

Captura DolceSport

Articol de GSP - Publicat sambata, 22 octombrie 2016 18:56

CS U Craiova a intrat în avantaj la pauza meciului de pe terenul lui Gaz Metan, scor 1-0.

VIDEO

Oltenii au avut noroc în minutul 33 când Nuno Rocha a centrat în fața porții, iar Roberto Romeo a înscris în propria poartă.

Execuția fundașului celor de la Gaz Metan Mediaș a surprins pe toată lumea. A încercat să lovească mingea cu piciorul, dar a atins-o cu șoldul și a intrat în plasă!

Roberto Romeo a fost azi înlocuitorul lui Vali Crețu, fundaș dreapta care s-a făcut de râs etapa trecută la victoria Gazului cu Steaua (1-0).