FOTBAL  »  Superliga  »  GAZ METAN - CHIAJNA

VIDEO Fază caraghioasă în Gaz Metan - Chiajna » A avut suficient timp să tragă, dar a sfârșit prin a se face de râs + penalty controversat acordat de Feșnic

Captura DolceSport

Articol de GSP - Publicat marti, 23 mai 2017 19:08

Prima repriză dintre Gaz Metan și Concordia Chiajna a oferit câteva momente foarte interesante.

La scorul de 1-0 pentru gazde, Horațiu Feșnic a acordat ușor un penalty pentru Concordia Chiajna.

Deaconu a tras din afara careului, iar mingea l-a lovit pe Vali Crețu în braț, fără ca acesta să fi avut vreo intenție. Herea a tras în bară și a irosit penalty-ul. VIDEO AICI

Cinci minute mai târziu, apărarea Gazului a fost surprinsă, Albu a scăpat singur cu portarul, însă a ratat inexplicabil deși a avut suficient timp pentru a trage. A așteptat până când a venit din spate un adversar care i-a suflat mingea. A fost chiar la un pas să se accidenteze. VIDEO AICI

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”