Comentarii (35)
cornelisse
cornelisse  •  10 Mai 2013, 00:43
Postat de kiddu90 pe 09 Mai 2013, 09:27

Eu nu cred că a fost blat. Da, e ciudat că Batin a fost scos la pauză, dar tot nu cred că a fost blat. Suntem prea paranoici. Avem şi noi un meci extrem de spectaculos o dată la 2-3 ani şi imediat spunem că e blat. Echipele astea au jucat aseară un fotbal total, fără apărare. A avut toate ingredientele :)

La meciul cu Rapid, din runda anterioara, Batin a intrat la pauza. Schimbarile astea au legatura cu modul in care gandeste A. Szabo meciul si nu trebuie sa fie problema tuturor necunoscatorilor. La meciul cu rapid, Batin a intrat la pauza si a dat gol, aici a intrat din primul minut si a dat doua goluri pana la pauza. Chiar trebuie sa fie o problema de neinteles?!

jongreat
jongreat  •  09 Mai 2013, 13:28
Postat de boboc331 pe 09 Mai 2013, 08:45

Bv Petrolu si Brasov ,un super meci,aveam alterantiva sa ma uit la alte 2 meciuri Chelsea si meciu cu Inter dar cel mai frumos meci a fost petrolu -brasov. frumos spectacol. Daca Petrolu ramane in aceeasi formula si nu vinde nimik atunci prefer sa ia locu 2 Petrolu si dupa sper k Dinamo k se anunta schimbari majore si sper sa fie pozitive. Dar Petrolu a fost peste Dinamo ,Panduri si Astra. Pe 3 Dinamo sa nu le de-a vacanta k oricum nu si-a meritat bani luati pana acum

Prefer să luăm Cupa decât să ieșim pe 2 :) Dar nu m-ar deranja dacă le-am face pe amândouă :)