terminatorul2  •  20 Decembrie 2011, 10:20

Interesant , v-ati adunat toti mascaricii frustrati aici ca sa va aratati idiotenia din capul vostru patrat.

parerea mea ca a fost fault in atac la gol...dar nimeni nu comenteaza...

sexilian  •  20 Decembrie 2011, 09:17

raia nu poate urca pe podium ,chestie de igiena

sbfc
sbfc  •  20 Decembrie 2011, 09:11

Ciocu mic......sunteti penibili... punctele conteaza... Macar nu castigam ca altii din 11 m... E foarte bine locul 4-5 tinand cont ca a jucat mai mult de jumatate din meciurile de acasa in deplasare. Dinamo a furat-o acasa de la Steaua, Clujul a avut noroc ca nu a luat 5, stiu ei de ce.... plus o calificare in primavara... e cam frumos nu....Va roade invidia.

welmynho29
welmynho29  •  20 Decembrie 2011, 09:05

cei de la gsp au avut un mod tendentios de a prezenta meciul si inainte si in timpul desfasurarii si dupa...zici ca a jucat steaua cu o echipa straina..pupincoooristi mari astia de la gsp...pt ei vointa sibiu practic nu a existat ....samuila un comentator penibil...felicitari vointei sibiu pt jocul prestat...au dominat steaua la ea acasa..din pacate nu au avut noroc ca de altfel si in alte meciuri(rapid, otelul , pandurii tg mures)...in retur sper sa fie mai norocosi..daca raman si la anul in liga 1 si sper asta din tot sufletul sunt sigur ca vor face o figura si mai frumoasa pt ca deja vor avea experienta...SARBATORI FERICITE tuturor!!!

cristimcl
cristimcl  •  20 Decembrie 2011, 08:00

Meci penibil. De mult n-am vazut un meci atat de slab. Steaua trebuia sa piarda. Toata stima pentru echipa sibiana.

mad_musu
mad_musu  •  20 Decembrie 2011, 07:56

Nilă ratează Mioveniul pai asta e o vaste buna

ervfr
ervfr  •  20 Decembrie 2011, 07:04

Domnilor ziaristi acum cum e?. Daca Sibiu dadea gol asa cum a facut Iliev iara cred ca ati fi strigat fault in atac se sprijina pe fundas, dar asa...Nu a fost nici un fault. A fost un gol englezesc si atat. Ieri Steaua mai ales in repriza a doua a aratat ca de liga 2 de unde a venit Sibiul. Sa nu ai decat un atac doua intr-o repriza si tu vrei sa fi campioana. E jenant. Sibiul trebuia sa faca cel putin egal dupa evolutia jocului.

ticutroya
ticutroya  •  20 Decembrie 2011, 05:52

Iar ati furat ! Baaa, , chiar nu va puteti opri ???

ucluj2011
ucluj2011  •  20 Decembrie 2011, 05:19

Voi ati obsrvat ca Steaua nici nu mai are galerie macar??? Se mai duce lumea la meci de dragul lui becali. Becali chiar a avut dreptate cind a spus ca "iar am umplut stadionul" la meciul cu AEK Larnaca. Incredibil. 10.000 de PLATITORI DE BILETE (ca aia nu se pot numi fani) si atmosfera ZERO.