Comentarii (16)
simohayha
simohayha  •  06 Octombrie 2014, 12:22
Postat de fcotelulgalati pe 06 Octombrie 2014, 09:07

Fara probleme? Pai unde a fost Steaua pe teren pana sa luam cartonasul rosu? De fiecare data, dar de fiecare data Steaua are nevoie de arbitru sa ne bata sau sa scoata un egal. Cand se vor lua masuri?

Măi "Hoţelu' ", la voi un meci dureaza 16-17 minute? 20? Pai cum naiba sa emiti pretentii la victorie doar ca ati atacat si voi un pic in aceste minutr? Parca ati fi jucat ca Dinamo Kiev si ati avut ocazii peste ocazii! Sunteti in B, nu va mai amagiti! Nu-i vina Stelei ca sunteti praf!

sakamoto
sakamoto  •  06 Octombrie 2014, 09:49

Incontestabil Steaua este valoric, sub ce a fost anul trecut. A dovedit-o cu Ludogorets si cu Dinamo Kiev. Cu toate acestea Steaua, se simte in largul ei, atunci cind adversarul joaca in inferioritate numerica. Daca va cistiga acest campionat, Steaua de anul viitor, va fi cert. mai slaba decit Steaua de anul acesta. Politica transferurilor:citi mai multi bani sa vina, campionatul il cistigam fara probleme, intr-un fotbal sarac si foarte slab valoric. Tot mai slab valoric, daca nu investesti nimic in fotbalul juvenil. Nasule...Corleone...Durule...Ati dus fatbalul romanesc... la sapa de cauciuc!

juliusmad
juliusmad  •  06 Octombrie 2014, 09:48
Postat de reddogsv pe 06 Octombrie 2014, 09:23

Niciodata! Cu ei a inceput fotbalul pe planeta asta tot cu ei se termina!

au fost doua cartonase galbene acordate corect, nu as putea spune acelasi lucrur despre penalty-ul lui dinamo. drama este ca nici cu arbitrii nu sunteti in stare sa faceti nimic.