FOTBAL  »  Superliga  »  VIITORUL - FCSB

Viitorul - FCSB. Concluziile lui Ilie Dumitrescu, la pauză: „Coman să-și vadă de joc!” + cine l-a dezamăgit

Ilie Dumitrescu a tras concluzii după prima repriză a meciului Viitorului - FCSB. La pauză, dobrogenii conduc cu 1-0.

Articol de GSP - Publicat marti, 19 ianuarie 2021 20:59 / Actualizat marti, 19 ianuarie 2021 22:00

Ilie Dumitrescu a tras concluziile după prima repriză a meciului Viitorul - FCSB. La pauză, dobrogenii conduc cu 1-0.

Toate detaliile despre Viitorul - FCSB, AICI

Programul + rezultatele rundei #17 din Liga 1

Viitorul - FCSB. Concluziile lui Ilie Dumitrescu, la pauză

„FCSB a controlat jocul, a evoluat combinativ, rapid, și-a creat și câteva situații de gol. Întâlnește un adversar care are o lecție foarte clară, cedează deliberat terenul.

Îi e greu lui FCSB. Am văzut un aport scăzut al celor doi fundași laterali, Radunovic și Ovidiu Popescu. Uite că sunt și meciuri când ai nevoie de număr 9. Coman să lase dialogul cu arbitrul și să-și vadă de joc”, a declarat Dumitresu în emisiunea „Digi Sport Special”.

La final, meciul s-a încheiat la egalitate: Viitorul - FCSB 2-2.

Citește mai multe știri despre Viitorul - FCSB:

Fază controversată în startul meciului: a procedat bine Kovacs?

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Reacția fotbalistului luat de guler de Dorinel Munteanu: „Suntem obișnuiți!”
Dinamo poate pierde 1 milion de euro » Ultimele informații despre acest caz care le dă fiori „câinilor”
Neil Lennon a semnat » Unde s-a angajat la o lună după despărțirea de Rapid

Povestea de film a unui fotbalist născut la Aiud, ajuns antrenor la Galatasaray, Dinamo Tbilisi și Lokomotiv Moscova! » A dispărut după singurul meci la care a asistat Stalin în tribune și se spune că ar fi fost executat

Medaliata cu argint de la Jocurile Olimpice i-a lăsat muți de uimire! A venit cu o rochie transparentă la „Săptămâna modei”