Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X
TERMINATE RECENT
CS Municipal Studentesc Iasi 1-0 CS Concordia Chiajna
SE JOACĂ ACUM
Servette FC 0-1 FC Winterthur FC Zurich 1-0 FC Wil 1900 Al-Zamalek 3-0 EL Daklyeh Sporting CP 2-0 Vitoria Setubal Orlando Pirates 2-1 Highlands Park FC Ajax Cape Town 0-0 Lamontville Golden Arrows FC Viitorul Constanta 2-0 CS Universitatea Craiova Cobresal 0-1 Palestino Hapoel Beer Sheva 2-0 MS Ironi Ashdod Excelsior Rotterdam 2-2 AZ Alkmaar Roda JC Kerkrade 0-0 PSV Eindhoven SV Zulte Waregem 1-1 KV RS Waasland Beveren ST. Truidense VV 0-0 Royal Mouscron-Peruwelz FC Tubize 0-0 Oud-Heverlee Leuven FC Girondins Bordeaux 0-0 OSC Lille Angers Sco 1-1 FC Lorient AS Monaco 1-0 SC Bastia EA Guingamp 1-0 FC Nantes Cadiz CF 1-0 Real Zaragoza Young Boys Bern 1-0 FC Basel NK Maribor Piv Lasko 0-0 NK Rudar Velenje Maghreb Athletic Tetouan 0-0 RCA Raja Casablanca Atlhletic KVC Westerlo 0-0 KAA Gent Tuttocuoio 1957 0-0 AS Livorno Wisla Krakow 1-0 Lechia Gdansk Institucion Atletica Sud America 0-0 CA Cerro Boston River 0-0 Rampla Juniors CA River Plate 0-0 Penarol Montevideo US Lecce 0-0 FC Matera
Agenda
S D L Ma Mi J V
03:00
Baschet, NBA • Dolce 1

Chicago - Cleveland

12:00
Fotbal, Liga 2 • Digi 1, Dolce 1

Rm. Vâlcea - UTA

14:00
Fotbal, La Liga • Digi 2, Dolce 2

Granada - Sevilla

14:00
Rugby • Dolce 1

Steaua - Baia Mare

14:15
Fotbal, Scoția • Digi 4

Motherwell - Celtic

14:30
Fotbal, Liga 2 • Digi 1

FC Brașov - Sepsi

14:30
Fotbal, Premier League • Eurosport

Man. City - Chelsea

15:00
Handbal M • Digi 3

Medvedi - Montpellier

16:00
Handbal M • TVR 1

Potaissa - HC Vaslui

16:15
Handbal M • Digi 2, Dolce 2

Poli Timișoara - HC Dobrogea

16:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport

Dortmund - Monchengladbach

17:00
Fotbal, Premier League • Eurosport

Tottenham - Swansea

17:15
Fotbal, La Liga • Digi 1, Dolce 1

Barcelona - Real Madrid

18:00
Fotbal, Rusia • Digi 2, Dolce 2

Rostov - Zenit

18:00
Fotbal, Ligue 1 • Digi 3

Montpellier - PSG

19:30
Fotbal, La Liga • Digi 4, Dolce 3

Leganes - Villarreal

19:30
Fotbal, Premier League • Eurosport

West Ham - Arsenal

19:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Leipzig - Schalke

20:00
Baschet • Digi 3

Steaua - Craiova

20:30
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

Viitorul - CSU Craiova

21:30
Handbal M • Digi 4, Dolce 3

Barcelona - PSG

21:45
Fotbal, Serie A • Digi 2

Juventus - Atalanta

21:45
Fotbal, La Liga • Digi 3, Dolce 2

Atletico - Espanyol

Program TV complet
Etapa:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Vi 02.12.16
20:30
CSMS Iași

Cristea (31)

1 0 Chiajna
Sa 03.12.16
20:30
Viitorul

Chitu (5)

Hodorogea (36)

2 0 CSU Craiova
Du 04.12.16
14:00
FC Voluntari - - Astra Giurgiu
Du 04.12.16
18:00
ASA Tg. Mureș - - FC Botosani
Du 04.12.16
20:30
Steaua - - Pandurii
Lu 05.12.16
18:00
CFR Cluj - - ACS Poli Tim
Lu 05.12.16
20:30
Gaz Metan - - Dinamo
«

1

2 3 4 5

...

439 »
«

»