Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X
TERMINATE RECENT
ASA Targu Mures 0-0 FC Voluntari
SE JOACĂ ACUM
Hannover 96 2-2 Arminia Bielefeld Fortuna Dusseldorf 0-0 1. FC Heidenheim Backa Palanka 0-2 FK Crvena Zvezda CD Alaves 0-1 CF Valencia Alanyaspor 2-0 Adanaspor Zorya Lugansk 1-2 Dynamo Kiev Olimpik Donetsk 0-0 Stal Kamyanske Guangzhou Evergrande 1-0 Jiangsu FC Vanersborgs FK 2-2 IFK Norrköping FK Dukla Prague 0-0 MFK Karvina EL Daklyeh 0-2 AL Ittihad AL Sakandary FSV 63 Luckenwalde 5-1 FC Viktoria Berlin FC Viitorul Constanta 2-0 ACS Poli Timisoara Mladost Doboj Kakanj 1-0 Sloboda Tuzla Radnik Bijeljina 0-0 FK Olimpic Sarajevo Santo Andre SP 0-2 Atletico Linense SP PFC Beroe Stara Zagora 0-0 CSKA Sofia 1. Fsv Mainz 05 II 0-0 SC Preussen Munster Fortuna Cologne 0-1 ROT Weiss Erfurt Hallescher FC 0-0 SG Sonnenhof Grossaspach FSV Frankfurt 0-0 Hansa Rostock VfR Aalen 0-0 SSV Jahn Regensburg Eintracht Braunschweig II 0-0 SV Eichede VfB Luebeck 0-0 VfL Wolfsburg II FC Energie Cottbus 0-0 BFC Dynamo 1 FC Saarbrucken 0-0 1899 Hoffenheim II TUS Koblenz 0-0 Eintracht Trier TSV Steinbach 0-0 SpVgg Elversberg 07 SSV Ulm 1846 0-0 Stuttgarter Kickers SC Verl 0-1 Bonner SC TSV Alemannia Aachen 0-0 SC Wiedenbrück Borussia Dortmund II 1-1 TSG Sprockhovel 1. FC Koln II 0-0 SG Wattenscheid 09 ROT Weiss Essen 0-0 Fortuna Dusseldorf II ROT Weiss Ahlen 0-1 Wuppertaler SV Platanias Chanion 1-0 Asteras Tripolis Kedah 1-1 Pulau Pinang Melaka 0-1 Pahang FA Johor Darul Takzim FC 1-0 PBD KT KL Felda United FC 0-1 Perak FA Kelantan FA 0-1 Selangor FC Gzira United 0-0 Tarxien Rainbows FC Birkirkara FC 1-1 ST Andrews FC FK Javor Matis 0-1 FK Spartak Zdrepceva Krv FK Novi Pazar 0-0 Metalac Gornji Milanovac FK Radnik Surdulica 1-0 FK Mladost Lucani FK Radnicki Nis 0-0 FK Vozdovac FK Dac 1904 Dunajska Streda 1-0 1. FC Tatran Presov Akhisar Belediye GS 1-0 Antalyaspor AS Adana Demirspor 0-0 Balikesirspor Kallithea FC Athen 0-1 Apollon Smyrnis FK Pelister Bitola 1-0 Bregalnica Stip Kristianstads FF 0-2 AIK IK Sirius FK 0-0 Ljungskile SK Falkenbergs FF 0-0 IFK Värnamo BKV Norrtälje 0-1 Oerebro SK BK Haecken 1-0 Aatvidabergs FF Bloemfontein Celtic 0-0 Platinum Stars
Agenda
S D L Ma Mi J V
12:00
Handbal M • Digi 2, Dolce 2

Odorhei - Călărași

12:30
Fotbal, Liga B • Dolce 1, Digi 1

FC Brașov - Olimpia Satu Mare

14:00
Fotbal, La Liga • Digi 2, Dolce 2

Alaves - Valencia

15:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

Viitorul - ACS Poli

16:00
Handbal F • Digi 3

FTC - Metz

16:25
Rugby • Dolce 2

Scoția - Țara Galilor

17:00
Tenis, WTA • Digi 2

Turneul din Dubai

17:15
Fotbal, La Liga • Digi 4, Dolce 3

Betis - Sevilla

18:00
Handbal, Liga Campionilor • Digi 1, Dolce 1

Larvik - CSM București

18:00
Fotbal, Ligue 1 • Digi 2

Guingamp - Monaco

18:50
Rugby • Dolce 2

Irlanda - Franța

19:00
Fotbal, Serie A • Digi 4

Napoli - Atalanta

19:30
Fotbal, La Liga • Digi 2, Dolce 3

Leganes - Deportivo

19:30
Fotbal, Premier League • Eurosport

Watford - West Ham

19:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Hertha - Eintracht

20:15
Handbal F, Liga Campionilor • Digi 3, Dolce 4

Krim - Gyor

20:30
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

Dinamo - CSU Craiova

21:45
Fotbal, Serie A • Digi 2

Juventus - Empoli

21:45
Fotbal, La Liga • Dolce 3

Eibar - Malaga

Program TV complet
Etapa:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Vi 24.02.17
20:30
ASA Tg. Mureș 0 0 FC Voluntari
Sa 25.02.17
15:00
Viitorul

Morar (11)

Morar (22)

2 0 ACS Poli Tim
Sa 25.02.17
20:30
Dinamo - - CSU Craiova
Du 26.02.17
13:30
FC Botosani - - Pandurii
Du 26.02.17
20:30
Gaz Metan - - Steaua
Lu 27.02.17
18:00
Chiajna - - Astra Giurgiu
Lu 27.02.17
20:30
CSMS Iași - - CFR Cluj
«

1

2 3 4 5

...

696 »
«

»