FOTBAL  »  LIGA 2  »  FC BIHOR

Dezamăgit

Articol de - Publicat sambata, 12 iulie 2008 00:00

Antrenorul Gheorghe Silaghi s-a de­clarat nemulţumit de aportul ju­cătorilor care au intrat în repriza a doua a meciului cu Poli Iaşi, scor 0-1.  “Din păcate nu avem so­luţii pentru primul unsprezece. Dacă nu vom reuşi să aducem jucători, va trebui să ne descurcăm cu ce avem.
Am încercat să facem o figură frumoasă, dar atît am putut în acest meci. La ce posibilităţi avem, astea sînt rezultatele”, a spus Silaghi.

Zeno, critic
Mijlocaşul Zeno Bundea, ex-”U” Cluj, jucător dorit de FC Bihor, a asistat la partida cu Poli Iaşi, 0-1, şi a analizat prestaţia orădenilor.  “Mi-a plăcut cum a jucat FC Bihor în prima repriză, evoluînd de la egal la egal cu o echipă din pri­ma ligă. Din păcate, în partea a doua nu a mai jucat la fel”, a spus mijlocaşul.