Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Nationala

Avem un nou decar la națională? Cine a purtat tricoul cu numărul 10 la antrenamentul de azi

« Înapoi la articol

Comentarii (7) Adaugă comentariu

brandremist  •  21 Martie 2017, 07:34

N-avem decar, n-avem căpitan, n-avem echipă, n-avem nimic. Hai România!

conasu_boeru  •  20 Martie 2017, 23:32

Păi popândăul de la 27 vrea nr..... 10 ? Nu stiu de ce a fost chemat dar în sfârșit....

malmo  •  20 Martie 2017, 23:11

Draga redshow: :))) Cornel Dinu ..in vremurile in care mai era lucid ar fi adorat comentariul tau ...pana ar fi vazut ca ai scris "v-a" :)) Daca ma crezi! Sunt multumit cu limba romana vorbita si scrisa chiar daca e de "balta" si schiopateaza pe alocuri. Sa-mi fie cu iertare dupa mai bine de 30 de ani de pribegie. Ideea conteaza chiar daca exprimarea cam lasa de dorit. Las corectitudinea scrierii in seama manipulatorilor.

redshow  •  20 Martie 2017, 22:22

Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

:))) Cornel Dinu ..in vremurile in care mai era lucid ar fi adorat comentariul tau ...pana ar fi vazut ca ai scris "v-a" :))) Evident , ai dreptate, cu mentiunea ca Romania nu are Echipa Nationala de fotbal momentan, si nici nu participa la preliminariile vreunui campionat. Ceea ce vedem de fapt pe stadioane : sunt 11 oameni banali de pe strada "antrenati " cica de un liliputan caraghios care probabil uraste fotbalul :))))

malmo  •  20 Martie 2017, 22:08

Ma adresez exclusiv gazetarilor si jurnalistilor! Pregatiti-va de cei mai rau. Romaniei v-a pierde la 2 goluri diferenta in fata Danemarcei. Fiti realisti. Nimeni nu poate schimba ceva peste noapte. Incercati sa va formati simtul realitatii. Nu mai scrieti tot felul de prapastii ca va faceti de ras. Exuberanţa inainte de meci ca apoi dupa meci, fatalitate inexorabilă, depresie totala, intrarea în haos unde luciditatea dispare. Vedeti realitatea. Actuala nationala a Romaniei este sub nivelul oricaror sperante imaginare de calificare. Indiferent de cine e antrenor s.a.m.d.

sexilian  •  20 Martie 2017, 20:18

buna gluma......