Articol de Eduard Apostol - Publicat joi, 28 ianuarie 2010 00:00
Preşedintele executiv al lui Dinamo, Cristi Borcea, un apropiat al lui Adrian Mutu, a comentat vestea că atacantul de 31 de ani a fost depistat pozitiv cu sibutramină şi riscă o suspendare între unu şi patru ani.
"Nu pot să cred că e adevărat! Mi se pare incredibil aşa ceva! O să vorbesc şi cu Adi, bănuiesc că îi e foarte greu. Poate, cine ştie, nu e adevărat", a zis Borcea pentru gsp.ro
Preşedintele executiv al lui Dinamo, Cristi Borcea, un apropiat al lui Adrian Mutu, a comentat vestea că atacantul de 31 de ani a fost depistat pozitiv cu sibutramină şi riscă o suspendare între unu şi patru ani.
"Nu pot să cred că e adevărat! Mi se pare incredibil aşa ceva! O să vorbesc şi cu Adi, bănuiesc că îi e foarte greu. Poate, cine ştie, nu e adevărat", a zis Borcea pentru gsp.ro
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Real Madrid face transferul verii, pe sumă-record: atacantul care uimește Europa
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!