Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Nationala

Dezvăluiri din culisele alegerilor FRF: "Asta e funcția pe care o va primi Cristi Chivu! Trebuie pregătit pentru a fi președinte"

« Înapoi la articol

Comentarii (11) Adaugă comentariu

stelist1986  •  16 Aprilie 2018, 22:01

Chivu a avut o mare problema in cariera de fotbalist: lumea i-a cerut sa fie lider, cand el era doar un fotbalist foarte bun. A predat senin Nationala gastii de petrecareti Mutu-Lobont-Contra-Tamas, care au si distrus-o. N-are ce cauta in niciun post de conducere si nici ca antrenor n-o sa faca nici branza. E un baiat alintat, care poate reusi ceva doar daca-l sustin indeaproape mamica sau nevasta

Costel Tudor  •  16 Aprilie 2018, 20:42

Chivu este membru marcant al CLANULUI *** BECALI !!! Vor sa se întoarcă la anii COOPERATIVEI !!!

ion.ionescu  •  16 Aprilie 2018, 19:41

Comentariile de mai jos sunt cea mai bună dovadă că mama proştilor e mereu gravidă...

marius.bxl  •  16 Aprilie 2018, 18:13

Chivu un tradator de tara.nu merita sa fie bagat in seama .sa se faca in itălia presedinte

 •  16 Aprilie 2018, 17:08

Postat de pe 16 Aprilie 2018, 16:55

Cu *** generatziei de aur ( care intre noi fie vorba nu a castigat nimic) la conducerea FRf nu exista nici o speranta de redresare.

bine ca facem performanta cu baietii astia cu ochii albastri...

 •  16 Aprilie 2018, 16:55

Cu *** generatziei de aur ( care intre noi fie vorba nu a castigat nimic) la conducerea FRf nu exista nici o speranta de redresare.

crisangrg  •  16 Aprilie 2018, 16:31

Numai Burlescu e bun vreo 12 ani. Si-l pregateste pe Bodescu pt urmatorii 20. Conducatori cizelati, ce sa mai. Fara doar si poate, competenti si fauritori de "succesuri".

Nicolae Grecu  •  16 Aprilie 2018, 16:31

A mai fost si Prunea pe-acolo

nefertem  •  16 Aprilie 2018, 15:43

La fix, hai sa ne asiguram de presedinti pentru urmatorii 20 de ani.... vai, ce teapa va fi Lupescu si ce va aduce cu el, lumea nu-si da seama....

stelistul1  •  16 Aprilie 2018, 15:32

Dupa Gurita la nationala, Chivu ca presedinte frf mai lipsea.

«

1

2 »
«

»