Comentarii (309)
submarina
submarina  •  13 Iunie 2017, 23:25
Postat de blatistu49 pe 13 Iunie 2017, 23:19

ba tu nu dai seama cindse gresete intentionat in repriz a 2 serveau pase de gol plus portarul lor se juca intentionat cu minge si la servit la golul 3 pe Baluta

Golul trei nu l-am vazut...te referi la pariuri?:) cine stie...

danut1971  •  13 Iunie 2017, 23:20

da a fost o revenire spectaculoasa! propun ca toate echipele pe care le intalnim sa evolueze cu un om mai putin poate asa castiigam si noi ca azi! afara cu daum si burleanuu gropariifotbalului romanesc! felicitari baieti! rusine daum rusine burleanu! ha ha ha

iosif__vs
iosif__vs  •  13 Iunie 2017, 23:23
Postat de roja_azul76 pe 13 Iunie 2017, 23:20

Care echipa? Fii mai clar, acum sunt mai multe, alege una:))))

blatistu49
blatistu49  •  13 Iunie 2017, 23:23

un scenariu rezolvat sa nu ne facem de ris din bunavointa chilienilor care n au mai insistat plus Dedicatie de la Portar vine Kazahstanul si ne chinuie rau de tot

roja_azul76
roja_azul76  •  13 Iunie 2017, 23:20
Postat de iosif__vs pe 13 Iunie 2017, 23:14

Eu vreau la nationala un jucator de la echipa lui Valerii Moraru. Ce zici?

submarina
submarina  •  13 Iunie 2017, 23:22
Postat de kwd2015 pe 13 Iunie 2017, 23:14

Ahahahahahha. Ai stat prea mult la fund, submarino. Ti a lipsit oxigenul. Ghinion. Sinapsele s au desfacut. Detii doar neuroni paraleli. Adica inutili.

:) Cu oxigenul e tot ok, placile de regenerare nu s-au epuizat, nici spirtul. Probabil euforia victoriei e prea mare:)

observator_federal
observator_federal  •  13 Iunie 2017, 23:18
Postat de eucutine pe 13 Iunie 2017, 23:11

intotdeauna, cei mai buni jucatori sunt aia care nu joaca. vezi ca nen-tu stanciu a jucat in acel 0-3 de acasa cu Polonia. de ce nu si-a umflat muschii atunci?

Mai e putin si FCSBistii iar o sa zica despre Stanciu ca este "noul Hagi", "numarul 10 veritabil" etc. El insa si-a demonstrat "clasa" la Anderlecht...

blatistu49
blatistu49  •  13 Iunie 2017, 23:19
Postat de submarina pe 13 Iunie 2017, 23:15

Nu iei in calcul o revenire sensationala a echipei noastre? Mie asa mi s-a parut in a doua jumatate a meciului. Cu exceptia unor mici scapari din aparare, care in alte circumstante puteau totusi sa ne coste, ai nostri in sfarsit au aratat ca o echipa de fotbal.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  13 Iunie 2017, 23:19
Postat de eucutine pe 13 Iunie 2017, 22:59

pai, joci dupa cat te lasa adversarul. in meciul asta, in primele 30 de minute, cand chilienii au jucat serios, agresiv si in viteza, nu am vazut mingea, iar 0-2 era scor mic. Repet, intr-un meci oficial nu mai vezi atata bunavointa din partea unui adversar ca Chile (si obosit, cu jucatori care au jucat meciuri grele, in campionate serioase). cand o sa vad un astfel de joc, chiar si in 11 la 10, intr-un meci oficial, cu o echipa buna, chiar o sa cred ca suntem pe drumul cel bun.

asa pot si eu sa spun ca Polonia pana la golul primit cadou de la Sapunaru a jucat cat a vrut Romania. Nu este chiar asa. Iar faptul ca joci cat te lasa adversarul este adevarat dar in primul rand joci cat te lasa propriile limite. Daca debutezi la echipa nationala la 25 de ani sau pana la varsta asta ai cateva sute de minute adunate ici colo deja au decis altii pentru tine cat joci. Jucatorii astia gen Rotariu, Ivan, Andone, chiar Baluta trebuiau sa aiba deja zeci de meciuri la nationala. nu zeci de minute...asta pentru ca generatia veteranilor e mult prea slaba ca sa spui ca ai fi riscat ceva daca bagai tinerii in locul lor.