dobrin
dobrin  •  28 Martie 2024, 20:35
Postat de VardyParty pe 28 Martie 2024, 19:50

Da, dar minutele la Nationala sunt ca anii la câini. Fac cat 7apte.

SA nu fim rai, daca luam in considerare si anul trecut, a jucat vreo 4-500 de minute la propria-i nunta.

atacama
atacama  •  28 Martie 2024, 20:31
Postat de bunicu pe 28 Martie 2024, 19:54

Oare domnul Hagi nu citește ce scrie presa pe unde a jucat el știe că fiul lui poate să joace 90 minute la același nivel a fost trimis în teren odihnit de pe bancă când columbieni au trimis în teren rezerve.Hagi a avut noroc cum a avut Mihăilă trimis în teren pe final de meci și a dat 2 goluri Ce zici Hagi Senior .primește-l la Farul să joace meci de meci nu câteva minute pe alte stadioane.

Cine sa citeasca ?? Hagi ??!!ce gluma !!!

bunicu
bunicu  •  28 Martie 2024, 19:54

ctintiri
ctintiri  •  28 Martie 2024, 19:51

corect ....................................................

VardyParty
VardyParty  •  28 Martie 2024, 19:50
Postat de dobrin pe 28 Martie 2024, 18:53

Ce mai vrea si al batran, la nationala a jucat 51 de minute si la echipa de club 53 minute de la inceputul anului.

Alex90o
Alex90o  •  28 Martie 2024, 19:50
Postat de Moshu pe 28 Martie 2024, 19:11

Bai,macar el A MARCAT,altii,supervedetele pe care le idolatrizati N-AU MARCAT nimic,dar sunt buni rau !!Penibili !!

In primul rand eu spre diferență de tine nu sunt orbit de simpatia față de o echipa sau alta,apoi la fel ca in alte domenii în societatea noastră daca zici de X ceva se răspunde pai Y este mai bun,sau esti cu ăilalți,eu nu am idoli ,și în nici un caz printre fotbaliști ,mai ales români, doar observ cat de ridicat în slăvi este un ins,cat a fost și este de mediatizat raportat la ce oferă,daca Ianis reușea in cariera jumate din ce a reușit un Adrian Ilie,un Craioveanu ,ce s-ar fi scris în presa noastră,ce ar mai fi zis Hagi ,cerea statue și pt Ianis

CSU_nu_este_Stiinta
CSU_nu_este_Stiinta  •  28 Martie 2024, 19:49
Postat de parachioara5 pe 28 Martie 2024, 18:52

...hagi nu merita respect ...

Esti un ***. Doar esti cu cs mogosoaia, se putea altfel ?

CSU_nu_este_Stiinta  •  28 Martie 2024, 19:47
Postat de bajescu pe 28 Martie 2024, 19:21

Si meriti tu, care scrii ***, ascuns in spatele unui pseudonim

Para chioara asta e cu cs mogosoaia, la ce te astepti ? Nu au idee despre fotbal acesti clonati.

marianulvich
marianulvich  •  28 Martie 2024, 19:41
Postat de passenger pe 28 Martie 2024, 19:14

Cum sa nu aibă nicio performanta Gica Hagi ? A câștigat Supercupa Europei cu Steaua, a jucat o finala de Cupa Campionilor cu Steaua, a câștigat Cupa Cupelor cu Galatasaray și Supercupa Europei cu Galasaray, plus campionate și cupe cu Steaua și Galatasaray. A mai ajuns intr-o semifinala de Cupa Campionilor cu Steaua și intr-un sfert de finala de Liga Campionilor cu Galatasaray. Documentează-te înainte de a spune tâmpenii.

Chiar pasager....*** functional crede ca daca este poreclit rege al fotbalului romanesc musai trebuia sa castige ceva de metal pretios , de *** . Ba' *** , singurul roman care a adunat puncte in clasamentul Balon D'Or in 8 ( opt ) editi, 8 ani ba, ***, culminand cu locul 4 in 1994 , asta o sti.*** . singurul fotbalist roman care a fost golgheter intr o editie de Champions League, care a fost intr o echipa ideala a unei wditii de Campionat Mondial.Singurul fotbalist romana care in istoria fotbalului mondual are steau lui , cu njmele , semnatura si amprenta piciorului stang in original.Oscsrul Fotbalistilor , cum au actorii la Los Angeles. Este GOLDEN FOOT ! 2015 pe Promenade de Champions , Mknte Carlo ,omagiu pentru toata cariera si aportul adus acestui sport la nivel international, alaturi de nume ca Pele, J.Cruyff, D.Maradona, M.Platini, ,Eusebio, .Z.Zidane, erc , taranusule. In 2021 i au acordat steaua lui CR..Ronaldo, in 2023 lui Modric , taci ***' ***multe altele le gasesti pe Wikipedia, *** sportiv.