Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Nationala

Pariul lui Gică Popescu pentru meciul cu Danemarca: "E un jucător incredibil"

« Înapoi la articol

Comentarii (9) Adaugă comentariu

Stan Nelu  •  21 Martie 2017, 09:02

A trecut demult vremea cand personajul insemna ceva. Acum e manjit tot asa ca lasati-ne in pace cu el. Treaba lui ce crede !

Marcello Kazan  •  21 Martie 2017, 03:28

Popescu Gh. alias Gica Popescu e o ***... De fiecare data cind vad *** ma cuprind toate alergiile...

kingdon  •  20 Martie 2017, 23:22

Mai Gheorghe de ce vb tu de Danemarca? Ai uitat ca te-ai facut de ras de treceau aia pe langa tine de parca erai parcat! Au dat aia cu zarul 5-2 si tu te-ai retras ca o rusine, pacat. Valorile se retrag la timp, cei de caracter indoielnic nu.

balauru48  •  20 Martie 2017, 23:01

alibec a inscris doar din penalty. de cand a plect de la astra, mi se pare un jucator de duzina.

fibra  •  20 Martie 2017, 22:04

Gica daca spune altceva isi pune toti machedonii in cap,incepand cu sotia si continuand cu cumnatul si cumnata.

tanasevictor  •  20 Martie 2017, 20:20

Un public deosebit la Cluj!Sa arunci petarda langa un fotbalist de talie mondiala... Bine ca jucam cu spectatori .

ovidiu_3003  •  20 Martie 2017, 20:03

o sa ne calificam de pe locul doi ...

bvd_magheru  •  20 Martie 2017, 19:13

Tin minte ca si in perioada craiova maxima cand nationala juca meciuri oficiale la craiova nu se crea atmosfera din Bucuresti !! Oltenii creau atmosfera aia numai atunci cind juca craiova !Chiar nu iau parte nimanui dar atmosfera ca in Bucuresti la meciurile nationalei nu vezi nicaieri in Romania ! Nu am inteles de ce *** ala a mutat meciul la cluj !

chris_bu67  •  20 Martie 2017, 18:52

Prohodul fotbalului românesc.Veșnica lui pomenire!