Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Nationala

Prima reacție a lui Burleanu după ce Dragnea a zis că-l susține pe Lupescu: "A văzut că nu are nicio șansă" » Răspuns dur către Dragomir: "Poate îl lasă memoria"

« Înapoi la articol

Comentarii (19) Adaugă comentariu

DM Bob  •  17 Aprilie 2018, 00:34

BURLEANU INTOARCE TOTUL CA PE CLATITE ; *** *** ; NU SE OPRESTE DELOC CU MANEVRELE COMUNISTE .

 •  16 Aprilie 2018, 22:19

Burleanu a fost pus politic de Ponta ! Politic va fi pus si Lupescu de catre Livache !!!

Paul Popescu  •  16 Aprilie 2018, 19:35

***

ion.ionescu  •  16 Aprilie 2018, 19:24

Mai răsfiraţi, băieţi ! Tu nu comentezi, doar faci pe agentul de influenţă al lui Burleanu. Faci, pentru că nu te bagă nimeni în seamă...

 •  16 Aprilie 2018, 18:04

Burleanu sa se duca la sapat sau la origine sa lase fotbalul rominesc in mîna celor care au stiintā de acest factor ,si pentru suporteri si performanta:

 •  16 Aprilie 2018, 15:58

Postat de eugeniustin pe 16 Aprilie 2018, 12:51

)))))))) voi vreti sa faca trafic de influenta pe fata? Mesajul este foarte clar: daddy zice, baietii executa.

poate ne spui si cine e daddy,caci toate romnia stie ca cine zice ala este.

 •  16 Aprilie 2018, 15:57

dupa graiul domol s-ar putea sa aiba si alte aplecari.....

ceaiuri  •  16 Aprilie 2018, 14:36

si oamenii care conduc cluburile...sunt numiti de tine?burleanu deja devine jenant in declaratii...ce stia sa faca tanarul de 29 ani(cred ca auzise de acest sport atunci).."mem votanti si-au dorit o pers care sa ia decizii bune si dure",pt ca stiau de burleanu de la radio..sant,a fost pohta lui ponta...

eugeniustin  •  16 Aprilie 2018, 12:51

Postat de Constantin Vaetus pe 16 Aprilie 2018, 12:44

Rânjitul de burleanu minte! Dragnea a zis că dacă va câștiga Lupescu îl va susține! După ce va fi ales!

)))))))) voi vreti sa faca trafic de influenta pe fata? Mesajul este foarte clar: daddy zice, baietii executa.

ray51  •  16 Aprilie 2018, 12:46

Burlene, chiar nu-ntelegi ca protocoalele dintre SRI si institutii au fost dezavuate? In orice caz mirobolantul Coldea a pierdut. Si oricum ar fi, nu s-ar pastra protocolul cu FRF...

«

1

2 »
«

»