Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Nationala

Scenariu INCREDIBIL pentru EURO 2020 » România poate să meargă la turneul final chiar dacă ratează calificarea din preliminarii și nu câștigă Liga Națiunilor

« Înapoi la articol

Comentarii (13) Adaugă comentariu

Titus Constantinescu  •  17 Octombrie 2017, 01:02

Grupa ușoară... cu Albania?? Voi realizati ce imbecilitate spuneti, gsp?

alexzece  •  12 Octombrie 2017, 15:44

Postat de para.para pe 12 Octombrie 2017, 12:08

Pun pariu ca Romania si daca o sa fie singura in grupa tot nu se califica la turneul final.

Haha,tare.Like :))

haideusicfr  •  12 Octombrie 2017, 12:45

Ca tara "organizatoare" ar trebui sa se califice fara a mai juca ? Pentru ce sa ne obosim si sa ne agitam ? Sa ne jignim intre noi? Pe fotbalisti nu-i dor capetele.

para.para  •  12 Octombrie 2017, 12:08

Pun pariu ca Romania si daca o sa fie singura in grupa tot nu se califica la turneul final.

Istvan Demeny  •  12 Octombrie 2017, 12:16

O PROSTIE MARE:IN LOC SA JUCAM MECIURI AMICALE CU ECHIPE PUTERNICE,JUCAM IN LIGA NATIUNILOR,CU ECHIPE SLABE!!!!

mannecken  •  12 Octombrie 2017, 11:39

Postat de makero pe 12 Octombrie 2017, 11:19

De ce sa nu jucam cu cele mai bine cotate din divizia noastra si obligatoriu 4,asa avem si meciuri si vedem si la ce nivel suntem!!!!

@makero,nivelul n-il stim. Noi avem nevoie de o grupa din care sa ne calificam.

daweroirl  •  12 Octombrie 2017, 11:29

Postat de zabalutza pe 12 Octombrie 2017, 10:54

Cu alte cuvinte, trebuie sa fim prosti gramada sa nu ne calificam...

Dupa ultima isprava ti se par altfel?

karapax86  •  12 Octombrie 2017, 11:18

Scenariu prost intrucat 20 de echipe se califica din preliminarii iar liga natiunilor pentru grupele A si B contine 24 de echipe ...asadar reportul va fi pentru B in caz fericit:))

makero  •  12 Octombrie 2017, 11:19

Postat de maistor_kokir pe 12 Octombrie 2017, 10:43

grupa usoara ,ar fi romania,albania,finlanda , si atat, fara estonia, va fi deci si o grupa cu 3 echipe, cred ca ne-ar prinde bine

De ce sa nu jucam cu cele mai bine cotate din divizia noastra si obligatoriu 4,asa avem si meciuri si vedem si la ce nivel suntem!!!!

zabalutza  •  12 Octombrie 2017, 10:54

Cu alte cuvinte, trebuie sa fim prosti gramada sa nu ne calificam...

«

1

2 »
«

»