NATIONALA    •   ECHIPA NAŢIONALĂ

Stadion plin cu Olanda? Vezi cîte bilete s-au vîndut pentru meciul de pe 16 octombrie!

Ovidiu Ioaniţoaia

Steaua, victimă a arbitrului Dumitru, dar și a ei înseși!

Sambata, 29 Septembrie 2012

Apropierea partidelor cu Turcia (12 octombrie) şi Olanda (16 octombrie) începe să se simtă şi printre suporterii "naţionalei".

Pînă ieri, se vînduseră deja online peste 14.000 de bilete pentru întîlnirea cu batavii, de pe Naţional Arena, adică circa 25% din capacitate!

Iar organizatorii mizează ca, săptămîna viitoare, cifra să ajungă la 20.000 de tichete, urmînd, probabil, ca "marea bătălie" să se dea la case, începînd din 8 octombrie. Pentru meciul cu Turcia, FRF a vîndut circa 150 de bilete destinate fanilor români, dar cererile sînt în jur de 2.000! Tichetele sînt disponibile la Casa Fotbalului pînă pe 5 octombrie. Preţ: 10 euro.

Comentarii (27 ) Adaugă comentariu

alexa.09  •  01 Octombrie 2012, 10:05

Este foarte bine ca suporterii sunt alaturi de jucatori ! Asta ii motiveaza si mai mult ! Cu siguranta se va umple stadionul !

matthias  •  30 Septembrie 2012, 10:23

he-he, be-he-he

matthias  •  30 Septembrie 2012, 10:23

romanii, o natie de tampiti...

ubby  •  30 Septembrie 2012, 09:32

Postat de luciansj pe 30 Septembrie 2012, 04:14

De ii batem pe unguri si la noi si la ei, nici nu ma mai intereseaza calificarea...

luciansj de asta am ajuns asa de jos.... in loc sa vrem sa castigam toate meciurile noi vrem sa batem Ungaria si apoi nu ne mai intereseaza... asta nu e mentalitate de profesionist....

luciansj  •  30 Septembrie 2012, 04:14

Postat de had3s89 pe 29 Septembrie 2012, 21:35

bai baieti, voi realizati ca la meciul cu unGAYria o sa ne batem pe bilete, c-o sa fie omor la casele de bilete?!?!?! cred ca vor fi 1.000.000 de cereri de bilete! HAI ROMANIA!!!

De ii batem pe unguri si la noi si la ei, nici nu ma mai intereseaza calificarea...

had3s89  •  29 Septembrie 2012, 21:35

bai baieti, voi realizati ca la meciul cu unGAYria o sa ne batem pe bilete, c-o sa fie omor la casele de bilete?!?!?! cred ca vor fi 1.000.000 de cereri de bilete! HAI ROMANIA!!!

faurul_pamantului  •  29 Septembrie 2012, 20:06

Postat de on1e pe 29 Septembrie 2012, 17:24

Frânarul ala tine cu Ungaria ca toți maghiarii frânari !

ipocritule, ti-ai pus poza cu Romania Unita si te comporti fix ca GiGi Becali, stapanul tau! Ia behaie un pic si spune lumii intregi cum e la palat, se doarme bine pe presh in fatza ushii???,,,))

theopalas  •  29 Septembrie 2012, 19:42

Postat de cordos_eu pe 29 Septembrie 2012, 16:41

MI-AM LUAT BILET, MI-AM LUAT BILET, MI-AM LUAT BILET, TOATE FETELE DE PE NATIONAL ARENA SA SARA PE MINE!!

O sa avem ceva fete si pe teren :))

supereduardo10  •  29 Septembrie 2012, 18:19

ce jale ce nervi ce pacoste

alpin  •  29 Septembrie 2012, 18:09

Merge lumea sa vada Olanda. Ca de blaturile ciobanesti e satula.