Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Campionate

Incredibil! Cum poate pierde Barcelona titlul în La Liga chiar dacă termină neînvinsă campionatul! Calculele care aprind imaginația rivalelor

« Înapoi la articol

Comentarii (9) Adaugă comentariu

Constantin Ungureanu  •  16 Aprilie 2018, 20:04

Cred ca ti-a luat o saptamana sa faci niste calcule de clasa 1.

Constantin Ungureanu  •  16 Aprilie 2018, 20:02

Incredibil e creierasul celui care a scris acest articol.Pentru trafic scrieti numai aberatii.

delpiero82  •  16 Aprilie 2018, 19:26

Nu pot sa cred ce articol *** ! Pai asta e valabil in toate campionatele, in toate sporturile. Teoretic locul 1 poate fi ajuns de locul 2. Si evident ca mai nou sutiti clasamentele si clipurile de pe flashscore. Teoretic la GSP lucreaza jurnalisti.

fibra  •  16 Aprilie 2018, 19:08

Aberatii la infinit .Daca baba avea motor era tramvai,autobuz,ba chiar si buldozer.Voi chiar traiti intr-o imaginatie de tot rasul,ati vorbit in ultima vreme cu copii pana in zece ani sa vedeti ce gandire stralucita au?

Amedeo Nazzari  •  16 Aprilie 2018, 18:23

Toti fraierii scriu articole aici... Nu va e rusine , agramatilor, dupa ce ca ati nenorocit sportul si fotbalul romanesc , mai puneti si toti ***del

andyschleck  •  16 Aprilie 2018, 18:20

Articolul asta e ceva e genul : "Hai sa mai scriem ceva, sa nu ne dea astia afara ca nu am mai scris nici un articol" *** ? In primul rand o face egaluri Barcelona, dar nici Ateltico nu isi castiga toate meciurile mai ales ca ei sunt angrenati si in Europa League .

luker  •  16 Aprilie 2018, 18:11

Asta de a scris articolu are 9 ani? Ok 12. Asa e? Ce rusine a patit ziaru cu pagina asta, valeu.

 •  16 Aprilie 2018, 17:49

Postat de paul801 pe 16 Aprilie 2018, 17:43

daca ar vedea jurnalistii adevarati de pe afara ce ''articol'' ati facut , ar face pe ei de ras...cat de jos ati putut ajunge ! Incredibil , prostie generalizata !

Banati golanul asta .

paul801  •  16 Aprilie 2018, 17:43

daca ar vedea jurnalistii adevarati de pe afara ce ''articol'' ati facut , ar face pe ei de ras...cat de jos ati putut ajunge ! Incredibil , prostie generalizata !