Comentarii (12)
reteleanu
reteleanu  •  23 Iunie 2019, 13:39
Postat de runkom pe 23 Iunie 2019, 13:36

cand sterge cu tine pe jos italia care nu este in stare nici sa treaca de grupe (o sa fie cel mai slab loc 2 din toate grupele),eu cred ca mai bine am pica cu spania decat cu germania. germania diseara si daca nu vrea,un egal tot scoate,chit ca intram in istoria mondiala ca singura competitie in care nu a fost nici macar un egal. eu mi-as face probleme la meciul danemarca serbia. acolo sa nu tranteasca un blat sarbi si sa piarda la scor. culmea,ca sa ne afecteze rau ar trebui ca sarbi sa piarda la 4 goluri diferenta.

n-a sters pe jos italia cu ei, fii serios. in primul sfert de ora, italienii nici n-au atins mingea. acolo a fost ceva inexplicabil, decizie proasta de-a retrage echipa dupa 1-0. serbia este lamentabila, dar nu cred totusi ca o sa mai incaseze un set.