INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  TURCIA

VIDEO + FOTO Accidentare horror pentru Van Persie! Și-ar putea pierde un ochi

Articol de GSP - Publicat duminica, 06 noiembrie 2016 23:10

Atacantul lui Fenerbahce înscrisese golul de 1-0 cu Akhisar Belediyespor, scor final 3-1 pentru Fener, dar după 13 minute a fost scos pe targă din cauza unei lovituri primite la ochiul stâng.

Ziarele din Turcia scriu că olandezul va avea nevoie de operație și că e posibil chiar să-și piardă ochiul!

Imediat după accidentare, imaginile cu RvP au inundat rețelele de socializare și s-a menționat că ambulanța a întârziat 15 minute.