INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  SERIE A

VIDEO Gol de senzație marcat de Pjanici » Bijuterie din lovitură liberă în 3-1 cu Empoli

Articol de GSP - Publicat sambata, 17 octombrie 2015 20:40

AS Roma a învins acasă Empoli, scor 3-1, iar Miralem Pjanici a reușit un supergol din lovitură liberă.

Bosniacul a executat perfect lovitura și a reușit să deschidă scorul în minutul 56. De Rossi, 59, și Salah, 69 au dus scorul la 3-0, iar Buchel a redus din diferență în minutul 75.

După acest meci, Roma a urcat provizoriu pe 2, cu 17 puncte, iar Empoli este pe 16, cu 7 puncte.

VIDEO cu reușita lui Pjanici

Ultrașii FCSB știu numele fotbaliștilor cu care negociază Becali și exultă: „5 ani nu ne bate nimeni!”
Al Hilal câștigă Cupa Regelui! Cristiano Ronaldo a plâns în hohote după ce a rămas fără trofeu cu Al Nassr

Imagini SCANDALOASE de la gala RXF, din Sala Polivalentă » Două femei lovite cu bestialitate de „Perversul” de pe Târgu Ocna, în cușcă! Reacția șocantă a organizatorilor: „Nu este nimic deplasat!”

De asta a fost mazilit?! Ce a putut să facă în vestiar jucătorul plecat de la Dinamo