biancorossi
biancorossi  •  03 Martie 2012, 16:54
Postat de valah.redandblue pe 03 Martie 2012, 16:53

Pai ala nu a fost penalty. Sa fim serioși.

eu nu sustin ca a fost. dar daca tot s-a fluierat... ...))) trebuia sa fie gol nu??

valah.redandblue
valah.redandblue  •  03 Martie 2012, 16:53
Postat de biancorossi pe 03 Martie 2012, 16:50

au avut pase, dar nu au pus in pericol decat rareori careul lui reyna. vinovat la golul 2, mai rau decat tatarusanu la enschede. meciul se putea transa in prima repriza. 11 m ratat aiurea de kuyt. 2 bare, suarez si kuyt, alte 2 mari ocazii. asta e futbolul englez, si futbolul in general. ratarile se razbuna.

dani_val
dani_val  •  03 Martie 2012, 16:51

Fara Van Persie cred ca Arsenal era pe 10-12 in campionat, de f multe ori i-a salvat

biancorossi
biancorossi  •  03 Martie 2012, 16:50
Postat de valah.redandblue pe 03 Martie 2012, 16:47

In repriza a doua Liverpool nu prea a jucat nimic, au fost minute bune cand mingea a stat numai la Arsenal care a avut serii lungi de pase. Poti spune la 2 bare ca au avut ghinion, adevarul este ca de cand Fernando Torres s-a operat si a plecat atacul sufera.

valah.redandblue  •  03 Martie 2012, 16:47
Postat de biancorossi pe 03 Martie 2012, 16:44

uite asa se castiga un match cu 2 suturi pe poarta.