INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  RUSIA

VIDEO Victorie imensă pentru Dan Petrescu » Dinamo Moscova a învins în derby-ul cu ŢSKA, scor 2-0

Articol de GSP - Publicat duminica, 06 octombrie 2013 00:00 / Actualizat duminica, 06 octombrie 2013 16:26

Dan Petrescu a avut o zi excelentă. Dinamo Moscova a cîştigat derby-ul cu ŢSKA Moscova, scor 2-0.

Diferenţa s-a făcut în repriza secundă. Noboa a deschis scorul în minutul 57, şut plasat de la marginea careului. Vezi VIDEO

Kokorin a majorat diferenţa cu un minut înainte de final, lansat foarte bine de Denisov. Vezi VIDEO

Dinamo e în acest moment pe locul 7, cu 20 de puncte.

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga