Comentarii (14)
tudy007
tudy007  •  08 Iulie 2014, 22:45
Postat de tudy007 pe 08 Iulie 2014, 22:44

Nu ar fi interesant sa identificam "lenesii" din GSP care se cred jurnalisti sportivi si care nu sunt decat "traducatori cu o nota personala" si sa le publicam sursele pentru toate articolele care nu le apartin - le aduc doar cascavalul lunar. Spre exemplu: s://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/the-rio-report/neymar-masks-handed-brazil-semi-132015258.html

s://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/the-rio-report/neymar-masks-handed-brazil-semi-132015258.html

tudy007
tudy007  •  08 Iulie 2014, 22:44

Nu ar fi interesant sa identificam "lenesii" din GSP care se cred jurnalisti sportivi si care nu sunt decat "traducatori cu o nota personala" si sa le publicam sursele pentru toate articolele care nu le apartin - le aduc doar cascavalul lunar. Spre exemplu: s://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/the-rio-report/neymar-masks-handed-brazil-semi-132015258.html

rolando
rolando  •  08 Iulie 2014, 22:06

Azi e finalul Braziliei! Si.au depasit deja "conditia''...

stefanuu
stefanuu  •  08 Iulie 2014, 20:19

Mijlocul Braziliei va avea foarte mult de munca in acceasta seara , dar in cele din urma Brazilia va reusi sa treaca mai departe ! In ciuda criticilor care au fost si o sa tot fie , Brazilia a jucat un fotbal mai frumos decat Germania ! Merita sa se califice in finala !

timarhac
timarhac  •  08 Iulie 2014, 20:08

Daca e sa fie europeana, sa fie Olanda, nu Germania. Ein zwei, ein zwei.. mars acasa cu fotbalul vostru urat! Faceti bere si ciocolata, si masini.. lasati fotbalul pentru cei care mai au si putina fantezie. Nu ca Brazilia ar avea prea multa fantezie acum. Dar au avut candva. Nemtii? Null!

harrypottered
harrypottered  •  08 Iulie 2014, 19:52

Cam cat de idi0t tre sa fii sa porti o masca cu Neymar acasa in fata televizorului.

tbone
tbone  •  08 Iulie 2014, 19:46

sunt cam fanatici astia cu tantaru asta de Neymar, oricum le dau panzerele sa sara diseara adio Brasil pa

ionutddd
ionutddd  •  08 Iulie 2014, 19:05

Interesanta ipocrizia si isteria creata in jurul lui neymar.. Ma intreb, daca ar fi fost vorba de oricare alt jucator de la CM (mai putin messi) si ar fi fost accidentarea asta, tot atata tevatura s ar fi facut? cred ca nu. Cu ce este mai prejos o accidentare grava la spate a ununi jucator de la Honduras sa zicem si accidentare urata a lui neymar. Cu nimic, nu ar mai fi vorbit nimeni despre asta,arbitraje slabe etc. Doar cand se accidenteaza neymar/messi vezi atata isterie si spirit civic in toti

vladp
vladp  •  08 Iulie 2014, 19:04
Postat de ionutt_dinu pe 08 Iulie 2014, 18:30

Ce-l mai umfla pe Neymar ...

Brazilia n-are mijloc, n-are atac iar apararea e slabita acum! Desi nu o impartasesc dar incerc sa inteleg decizia de a nu-i mai convoca pe Kaka, Ronaldinho si Robinho, neconvocarea lui Coutinho de la Liverpool nu are nicio logica. Brazilia avea nevoie de el acum ca de aer! Se pare ca au si altii Angelo Niculestii lor! s://www.youtube.com/watch?v=C6amLTX4YtU P.S. Cred ca si Argentina a gresit neconvocandu-l pe Tevez!

ionutddd
ionutddd  •  08 Iulie 2014, 18:57

germania nu pierde meciul asta. va castiga scurt 2 0

  • 1
  • 2
Comentează