Mai updatati perlele mai frati jurnalisti ca aveti de unde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arayas
arayas  •  07 Iulie 2014, 18:36
Postat de itzinho18 pe 07 Iulie 2014, 10:31

CEl mai tare mi s-a parut faptul ca au mai existat dueluri intre nemti si germani :)) {franta - germania } prin repriza a 2-a ... nu stiu cine era comentator.

prin minutul 62-63, Germania-Franta, Se pare ca germanii suporta destul de bine atacurile dure ale nemtilor. Dah!

myth86
myth86  •  07 Iulie 2014, 11:52

Comentatorii au fost varza de la inceput :) fanii gazdelor insa... campioni mondiali -Imnul neoficial al turneului final - Eu sou brasileiro com muito orgulho com muito amor! s://www.youtube.com/watch?v=OSsny0rLKb8

itzinho18
itzinho18  •  07 Iulie 2014, 10:31

cucirini
cucirini  •  07 Iulie 2014, 08:11

Germania Franta: 1.Arbitrul a promovat ca PRASLEA... 2.Hummel :"Nu l-a vindecat medicul echipei ci prietena sa cu un suc pe baza de LAPTE si SOIA..." Argentina Belgia "Foarte putin a lipsit ca Belgia sa nu EGALEZE..." scorul a ramas 1-0

alienutu
alienutu  •  07 Iulie 2014, 04:34

comentatorii gsp cei mai retarzi. au gasit sa faca misto de cei de la alte posturi

davidalexmihai
davidalexmihai  •  07 Iulie 2014, 01:02
Postat de popelu pe 05 Iulie 2014, 10:23

In ultimul meci din grupe prin minutul 80 si ceva: Pogba are 2 frati gemeni mai mari decat el!!!

intr-adevar pogba are 2 frati gemeni, dar care sunt mai in varsta ca el (sunt gemeni intre ei...pogba a venit la cativa ani dupa...

spivak
spivak  •  07 Iulie 2014, 00:14

Nu toate sunt perle. De pildă ”Oscar merită un Oscar” e o glumă mai slabă, dar nu e perlă. Etc.

peter76610
peter76610  •  06 Iulie 2014, 14:06

Bravo ma, v-ati gasit voi sa râdeti de aia, mai bine v-ati uita putin si prin curtea voastra, ca e plina de gaini :))

skorpyo
skorpyo  •  06 Iulie 2014, 13:09

"Au fost deja două goluri, văzute doar de mine, dar care n-au fost goluri şi alte două văzute de toată lumea, care într-adevăr au fost goluri" ... AMIN !!!