deci nu stiu de ce il tot convoaca pe marica asta, sare mingea din el ca din coltul mesei, e fitos si egoist, iar echipa lui de club e praf, deci care e explicatia?

radufansteaua  •  07 Octombrie 2010, 09:17

marica de cand s-a lansat in fotbal a demonstrat ca are numai talente in cap,iar despre fotbal a demonstrat ca nu e asa vedeta pe cat se da!!!

marbostgms  •  07 Octombrie 2010, 09:01

Marica ar trebui sa-l lase pe Lucescu sa joace cu tac'su si proyejatii lui.

imperator
imperator  •  07 Octombrie 2010, 08:02

ba sundancekid,tu esti culmea,,pai tu nu stii ca Romanii pot juca doar 1 repriza sau cel mult 60 min? Pai nu vezi ca si la cluburi e tot la fel?

sundancekid
sundancekid  •  07 Octombrie 2010, 07:57

Am vazut nationala romaniei in multe situatii ! Eram cu un pas sa ajungem in Argentina la mondial ! Am batut Yugoslavia la Zagreb cu 2 - 0 ! Trebia sa invingem in Ghencea , Yugoslavia si aveam biletele de avion !!! La pauza era 3 - 2 pentru noi . Dupa pauza ne-au dat Yugoslavii 4 bucati si atunci aveam o nationala mai puternica decit cea de azi !!

imperator
imperator  •  07 Octombrie 2010, 07:55

pai da bai denethore,,sa stii ca mie imi pare rau ca nu la luat Lucescu pe Adrian si Andrei Cristea,,faceau cuplul perfect.

denethor
denethor  •  07 Octombrie 2010, 07:51

stancu?? ca asa atac pierdem si cu franta,de oi avem nevoie?

sundancekid
sundancekid  •  07 Octombrie 2010, 07:48

Ba ? Ce tot vorbesti ? Ce conteaza Marica sau Messi ?

sundancekid
sundancekid  •  07 Octombrie 2010, 07:45

Ai notat dinamo bucuresti !!! Si daca ii batem pe francezi la ei la PARIS tot cu sansa a treia .. !!

ricco
ricco  •  07 Octombrie 2010, 07:42

Carevasazica, in 13 meciuri - timp de 16 luni, Marica a inscris un singur gol cu Lituania la debutul lui Razvan ca antrenor !!!... Si va mai spun ca de la golul pe care l-a inscris Spaniei la Madrid in urma cu 4 ani, meci pe care Romania l-a cistigat cu 1-0, Marica se afla in Cadere Libera, in special la nationala, unde RATEAZA ABSOLUT TOATE OCAZIILE DE GOL iar in schimb ARE TUPEUL SA SE PLINGA CA NU E PUS IN VALOARE !!!... Sper ca Razvan SA NU-L MAI CHEME.