Comentarii (46)
kpaxcmdr
kpaxcmdr  •  03 Iulie 2012, 01:35

După golul de 4-0 al lui Mata, "centralul" a prelungit partida cu cîteva minute, dar Casillas s-a îndreptat spre arbitrul asistent, strigîndu-i să-i transmită "centralului" să nu mai prelungească agonia, cerînd respect pentru italieni. Arbitrul a fluierat imediat finalul, oficializînd rezultatul de 4-0 şi confirmînd noul titlu cîştigat de iberici, al doilea trofeu consecutiv la un Campionat European de fotbal şi o triplă istorică, alături de Mondialul adjudecat în 2010... Eu nu am vazut ca arbitrul sa fi nimic vizavi de comentariul lui Iker Casillas!Pur si simplu a fluierat exact,cu O SECUNDA inaintea sfirsitului celor 3 minute de prelungiri! Sa auzim numai de bine.

v_for_vendetta_2011
v_for_vendetta_2011  •  03 Iulie 2012, 01:32
Postat de danutzuku_eo pe 03 Iulie 2012, 00:53

am 24 ani si de cand sunt nu este un portar mai bun decat casilias... cel mai bun portar al ultimilor 2 deceni.... si din romania lobont.... trebuie sa mai manace tatarusanu... si am vazut ca tot se comenteaza pe seama lui chiriches...mare fundas,acu il dau la barca...o sa vedeti ca peste 1 an 2 o sa ajunga pe la iasi sau la chiajna....deocamndata chivu si goian sunt primi....

hai ma mergi cu preshu.....nu o fi Tararusanu mare scula de portar,dar sa vi cu aberatia asta ca Lobont este cel mai bun deja te faci de ras.....cu el pe teren am pierdut doua calificari......Lobont este ala care freaca banca Romei de 3 ani.....nici Pantilomon nu freaca banca la M City si este de putin timp acolo fata de cum o freaca Lobont fiind al 3 lea portar al Romei.

danutzuku_eo
danutzuku_eo  •  03 Iulie 2012, 01:02

nare cum sa fie buffon tata...cred ca esti si tu un fan italica.... au dat 2 goluri norocoase cu germania....si la 2-0 se aparau...asa a facut spania sa aparat?? asa meritau broscari umiliti...asta e valoarea lor.de 4-0

ernesto365
ernesto365  •  03 Iulie 2012, 00:59

respect pentru casillas,dar totusi eu cred ca cel mai bun portar din lume este gigi buffon.

danutzuku_eo  •  03 Iulie 2012, 00:53

deejay86
deejay86  •  03 Iulie 2012, 00:47

Omul asta trebuie studiat la scoala de fotbalisti ... si nu doar de portari! Respect Iker!