INTERNATIONAL  »  EURO 2012  »  GRUPA A / POLONIA - GRECIA 1-1

VIDEO IMPRESIONANT » Golul lui Lewandowski a "aruncat în aer" fanzone-ul din Varşovia!

:rel:d:bm:LR2E8681ID23I

Articol de GSP - Publicat vineri, 08 iunie 2012 00:00 / Actualizat vineri, 08 iunie 2012 23:59

Robert Lewandowski a aruncat în aer fanzone-ul din Varşovia cu golul marcat în minutul 18 al meciului cu Grecia, încheiat la egalitate, 1-1

Polonezii care n-au mai apucat bilet pentru meciul de pe stadionul Naţional au explodat de bucurie la reuşita lui Lewandowski. Din păcate pentru fani, selecţionata lui Smuda n-a obţinut decît un egal contra grecilor, 1-1.

Vezi aici o galerie foto de la Polonia - Grecia 1-1

AICI GĂSEŞTI TOT CE TREBUIE SĂ ŞTII DESPRE EURO 2012, ÎNTR-UN SPECTACULOS MODUL OFERIT DE GSP.RO ÎN PARTENERIAT CU AFP. PROGRAM, LOTURI, CV-URILE TUTUROR JUCĂTORILOR, STATISTICI COMPLETE, TOTUL ÎNTR-O PREZENTARE DE EXCEPŢIE, ÎN EXCLUSIVITATE PENTRU CITITORII GSP.RO!