Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Europa League

Azi e FCSB - Viktoria Plzen » De ce nu vor bifa steliștii o rețetă financiară importantă + PRIMUL 11: cu cine începe Nicolae Dică

« Înapoi la articol

Comentarii (73) Adaugă comentariu

helioglobalus  •  14 Septembrie 2017, 20:20

Dacă e acasă de ce joacă de la 22.00, sunt ***?

John Milne  •  14 Septembrie 2017, 13:53

Postat de sooos1ck pe 14 Septembrie 2017, 10:20

Pune-ti casa amanet și bagă tot pe dg2 2+, o sa vin sa te vizitez in gara/autogara xD

Care casa ?

bigd  •  14 Septembrie 2017, 13:26

Postat de catalynn pe 14 Septembrie 2017, 10:56

Acum ca mi-ai dat si lovitura de gratie cu ***, demascandu-ma ca fiind dinamovist, sper ca la noapte sa nu te ascunzi dupa meci cum ati facut dupa partida de la Ovidiu :-)))

Tu unde ai fost dupa meciul din groapa cu Timisoara? ***!

tinn  •  14 Septembrie 2017, 13:17

Postat de Danut Ognean pe 14 Septembrie 2017, 11:53

ce sa vezi deseara cum fcsb-ul va suferi o noua umilinta gen sporting deseara?ha ha ha

da ia argumenteaza mai haterika zoolika de ce ne umilesc aia la care le-am dat ultima data 4? Veniti toti haterii manelisti sa va refulati frustrarile pe-aici. Da ia mereti la articolele despre echipele voastre si comentati-va acolo "performantele"

kilimanjaro  •  14 Septembrie 2017, 13:22

Hai Viktoria Plzen!!!

Horia Radu  •  14 Septembrie 2017, 12:29

După păcăleala de la Ovidiu era de așteptat ca fanii să întoarcă spatele pentru meciul cu Plzen.

dimonty1  •  14 Septembrie 2017, 12:23

Postat de Daniel Irimescu pe 14 Septembrie 2017, 12:20

Macar ala se fereste sa se bage in seama prea mult pe la televizor si macar a luat lectii de pian nu de muls capra ! Ma rog fiecare popor cu conducatorii lui . Eu cunosc romani care nu-i intereseaza nimic despre Romania !

da pai o fii si negoita frun motart m-ai nou.. gigi becali e singuru care baga banii in folbal.. restu sint pe furat s-au nici asta nu vrei sa vezi??

Daniel Irimescu  •  14 Septembrie 2017, 12:20

Postat de dimonty1 pe 14 Septembrie 2017, 12:10

lasa ca e negoita mare intelectual.. hai sa ne vedem de *** noastre fiecare nu m-ai bine asa??

Macar ala se fereste sa se bage in seama prea mult pe la televizor si macar a luat lectii de pian nu de muls capra ! Ma rog fiecare popor cu conducatorii lui . Eu cunosc romani care nu-i intereseaza nimic despre Romania !

dimonty1  •  14 Septembrie 2017, 12:10

Postat de Daniel Irimescu pe 14 Septembrie 2017, 12:06

pai eu ce ziceam !! Un model pentru copiii bucuresteni mai ales cei care vor copilarii in zona magheru , gradina icoanei . Un intelectual rafinat cu mult bun simt precum au multi dintre ardelenii

lasa ca e negoita mare intelectual.. hai sa ne vedem de *** noastre fiecare nu m-ai bine asa??

Daniel Irimescu  •  14 Septembrie 2017, 12:06