INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  UNIREA - LIVERPOOL, AZI, 20:00, PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

Bilaşco, mai eficient ca Dirk Kuyt

Articol de GSP - Publicat joi, 25 februarie 2010 00:00

Atacantul Unirii Urziceni are un gol sau o pasă de gol la fiecare 182.3 de minute, în partidele disputate în acest sezon, mai exact 1094 de minute. Bilaşco a reuşit 5 goluri şi o pasă de gol, fiind cel mai bine cotat jucător al campioanei României.

Primul în top este Fernando Torres, cu un gol sau o pasă de gol la 93.85 minute jucate, iar al doilea e mijlocaşul Yossi Benayoun, cu un gol sau o pasă de gol la 153.3 minute.

Clasamentul complet îl puteţi vedea în stînga articolului!

„Ori te laşi tu ca antrenor, ori îl dai afară pe Săpunaru!” » Reacție dură la vederea incidentului dintre Lobonț și căpitanul Rapidului

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni