INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  STEAUA - VILLARREAL 1-1

FOTO Ce s-a întâmplat?! Moment ciudat pe banca Stelei imediat după golul lui Muniru! Camerele TV au surprins TOT

Captură DolceSport

Articol de GSP - Publicat vineri, 30 septembrie 2016 09:42

Steaua a obținut un punct din meciul cu Villarreal de pe teren propriu. Scorul final a fost 1-1, însă rezultatul nu o ajută așa mult pe vicecampioana României, asta și pentru că Zurich a învins Osmanlispor (2-1).

Borre a deschis scorul după ce a profitat de o gafă uriașă a lui Alin Toșca. Fundașul Stelei nu l-a simțit pe atacantul spaniolilor, care a preluat mingea cu lejeritate și a tras printre picioarele lui Niță în minutul 9.

Zece minute mai târziu Muniru a egalat după o eroare a portarului oaspeților, iar camerele de luat vederi s-au mutat rapid spre banca Stelei.

Au surprins un moment ciudat cu Laurențiu Reghecampf, Marius Ianuli și Mihai Stoica în prima plan. Cei trei păreau că se ceartă după acest eveniment. Este însă neclar ceea ce aveau cei trei de împărțit.

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”