Respect Pandurii! Respect pentru ca ati crezut, pentru ca ati luptat, pentru ca v-ati dorit. Respect pentru felul in care aceasta echipa se regenereaza de la an la an mentinandu-si calitatea. Respect pentru performanta voastra si asta v-o spune un stelist. Bafta in continuare!

Important este ca s-au calificat.

draqo
draqo  •  30 August 2013, 16:11
Postat de adriann_ pe 30 August 2013, 15:16

Comentariul tau arata ca mai toate ovinele sunt complet imbecile, ceea ce nu mira pe nimeni. Pe finalul celor 90 de minute Braga a avut o singura ocazie imensa, la sutul lui Ruben Michael. In prelungiri, imediat dupa bara Bragai a urmat bara Pandurilor si nu au mai fost alte ocazii pana la gol. Asta desi Pandurii jucau cu un mijloc improvizat dupa plecarea lui Nistor. A compara o victorie cu 2-0 la Braga cu un egal caznit scos in fata unor polonezi care n-au mai vazut UCL de vreo 18 ani este un exemplu tipic de mentalitate ovina. Cat despre meciurile Legiei cu Rapid, ele erau in EUROPA LEAGUE, iar la ce bani se dadeau atunci in EL idiotul de Copos nu a dat nici un fel de prime.

BLABLA mereu se comenteaza, pai poate s-a vazut ca braga este mult mai slaba decat LEGIA :)) nu se compara oricum, dar erau mult mai slabi, adica come on, i au batut si CFR iar acum PANDURII, sunt prea slabi, in schimb legia avea chef erau determinati jucau, nu ati vazut ca aia de la braga faceau acelasi lucru obositor, si suporteri vai de mama lor, la un mom dat zici ca era meci de antrenament..nu se compara LEGIA cu BRAGA....

apokalyps
apokalyps  •  30 August 2013, 15:45
Postat de stelistu.batran pe 30 August 2013, 14:10

Baietii astia cunoscuti doar prin galerie v-au batut de v-au rupt ACUM CATIVA ANI, ultimii cand mai insemnati ceva in fotbal. Si referitor la meciul de aseara, in rep. a doua, Braga a avut 6 ocazii URIASE DE GOL, la care numai sansa a salvat Pandurii. La 1-1, dupa ce ca nu mai aveau suflu, erau mancati ai nostri! NU mai o dati incolo si incoace ca Pandurii au avut noroc cu carul aseara, de prin minutul 60 nu mai aveau mijloc, si doar contraatacuri si alea vai mama lor, da? Pe Pandurii apararea si NOROCUL incredibil i-a propulsat in grupe, ceea ce in termeni fotbalistici e cam putin baietzel!

Braga a presat,dar nu prea a avut ocazii,a avut Ruben Michael un sut care a trecut pe langa poarta si in prelungiri mai a avut Eder o bara si cam atat,doar suturi anemice.Nu stiu de unde ai gasit tu 6 ocazii uriase?Mingote s-a cam plictisit in poarta,in prima repriza parca a scos o lovitura libera,in rest nimic.Si Pandurii au avut ocaziile lor,nu poti pune victoria cu 2-0 exclusiv pe seama norocului.Si Braga nu se poate compara cu Legia,sa fim seriosi.Legia are participari in UCL dupa Revolutie cate titluri are Rapid

adrianpandurul
adrianpandurul  •  30 August 2013, 15:38

Probabil ai vazut alt meci aseara. 6 ocazii "URIASE" de gol in a 2-a repriza? Poate nu stii sa numeri. Nu a fost vorba de noroc, a fost vorba de tactica. Am stat foarte bine pe faza defensiva si am iesit si mai bine pe contraatac. Am profitat de ocaziile pe care le-am avut , Braga nu. E exagerata afirmatia ta cu 6 ocazii "uriase" de gol. Totusi, e opinia ta si ti-o respect .

adriann_
adriann_  •  30 August 2013, 15:16

gymsy
gymsy  •  30 August 2013, 14:24

Felicitări, Pandurilor! Așteptăm noi meciuri, cu victorii și puncte aduse coeficientului general.