INTERNATIONAL  »  INEDIT  »  RECORD

19 cartonaşe roşii într-un meci disputat în Spania!

Articol de GSP - Publicat luni, 05 ianuarie 2009 00:00

Arbitrul partidei dintre Recreativo Linense şi Saladillo Algesiras a fost nevoit să arate nu mai puţin de 19 cartonaşe roşii după un conflict izbucnit în repriza secundă a jocului. Lucrurile au degenerat în minutul 54, la scorul de 1-0 pentru Linense (care avea deja un om mai puţin), determinîndu-l pe centralul José Manuel Barro Escandon să oprească meciul şi să arate nu mai puţin de 18 cartonaşe roşii. Escandon s-a refugiat la vestiare şi a scris în raportul său că incidentele nu i-au permis să continue partida.

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”