Comentarii (17)
 •  25 Februarie 2009, 12:55

la kte a dat arbitru pt M U aseara....mai si comenteaza pripasu de THE last ONE....

•  25 Februarie 2009, 12:54

Daca la Adriano a fost penalty atunci nu prea mai avem ce discuta.Prima repriza Interul nu a reusit sa lege mai mult de 4 pase consecutive dar asta dl Mourinho nu vede.Nu vede ca are un mijloc jenant in care doar tractorul Zanetti ce mai misca ,in rest zero.Pe Adriano sa il puna mai bine la slabit si lui Ibra sa ii explice ca panselutele lui merg cu echipele mici de prin seria A ,cand ai in fata o echipa de talia celor de la Mu ar trebui sa lasi circul deoparte si sa joci fotbal.Chivu bun asear

•  25 Februarie 2009, 12:53

Inter a fost varza. La pauza putea fi 3 sau 4 la 0 pentru Manchester. Interul in tot meciul nu a avut nici macar un sut pe spatiul portii. In Europa nu mai e ca in meciurile din serie A in care daca nu reusesc sa dea gol se grabeste arbitrul sa o puna la 11m sau sa inchida ochii la offside-uri sau goluri cu mina. Ajutoarele pe care le primeau Milan si Juve sunt doar niste glume bune pe linga cele care la primeste Interul. De aici si discrepanta intre rezultatele din campionat si CL.

•  25 Februarie 2009, 12:39

ba-i frate mai da si tu pe la scoala...ca a inceput scoala analfabetule

•  25 Februarie 2009, 12:32

ba ce frustrat e mourinho asta dute tata si lasane pai tu vrei sa zici ca ala la adriano a fost penalty ba da nesimtit esti ma si iauzi ca fara probleme pai va facut united de comanda aseara va batem rau de tot 3-0 va dam forza united

•  25 Februarie 2009, 12:17

pe linga arogant esti si ignorant acest mourinho.in prima repriza ocaziile au fost cred 7-0. a doua a fost echilibrata.impotriva echipei sale a fost doar valoarea celeilalte.

•  25 Februarie 2009, 12:08

c plm sa-i cer unui fustrat,mare cacat de antrenor c e ,i-a bagat rusu bani la greu de si-a facut echipa,ferguson creste si reconstruieste de ani de zile,mai lasati-ma cu marele antrenor,s-a pisat manchester pe inter la toate capitolele si fara jumate din piesele grele