Comentarii (43)
uefa
uefa  •  07 August 2013, 01:40
Postat de sulheticul pe 07 August 2013, 01:38

Cu toate ca nu mi-a placut evolutia Stelei din seara asta, nu-i cert! Pentru ca in acest inceput de sezon in toate cele 5 meciuri jucate Steaua a parut sa accelereze atat cat are nevoie pentru a indeplini obiectivele. Cu Petrolul si Vardar acasa au jucat doar o repriza, apoi s-au odihnit. Cu Ceahlaul dupa 2-0 au simtit ca nemteni nu le pot da mai mult de 1 gol. Cu Vardar in retur, le-au taiat din eventualul elan al gazdelor, dandu-le gol rapid si apoi s-au odihnit. Cu Tbilisi au simtit pericolul, la penalty-ul ratat, au atacat au dat goluri. Azi au marcat repede, din nou sa taie elanul georgienilor, apoi s-au odihnit si cand au simtit ca e putin pericol nu le-au mai dat mingea.

totusi, in grupe ai nevoie de lot mult mai bun. tinand cont ca si Chipciu lipseste. NU NE-AM INVATAT LECTIA?

sulheticul
sulheticul  •  07 August 2013, 01:38

uefa
uefa  •  07 August 2013, 01:33

Reghe, intelege ca unii jucatori nu se pot ridica la pretentiile tale! Bratu, Nikolici, Filip, poate si Prepelita, Gardos si Rapa. astia trebuie inlocuiti. chiar si Costea si Tatu. pe Nita portarul de rezerva inca nu l-am vazut. loazele sunt indeparte si sunt adusi jucatori fotbalisti, nu prieteni cu ei.