Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga Campionilor

VIDEO + FOTO Calificarea se joacă la Varşovia » Steaua - Legia 1-1

« Înapoi la articol

Comentarii (895) Adaugă comentariu

forzzasteaua  •  22 August 2013, 09:20

Ar fi frumos sa mai reparam ceva in Polonia ... dar sincer nu cred Suntem clar mai buni ca ei sa vazut asta dar ... suntem Romani. Atat timp cat nu suntem concentrati si nu avem o concurenta serioasa pe banca nu vom reusi. Aseara sa jucat bine dar sa gresit si sa ratat mult prea mult.

harry_porker  •  22 August 2013, 04:18

Postat de bandoleros pe 22 August 2013, 04:13

am intrat sa vad si eu de curiozitate. a fost de ajuns s'o vad pe aia cu " HE HE HE" sa'mi dau seama ca el este.;)))

:)

bandoleros  •  22 August 2013, 04:13

Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

am intrat sa vad si eu de curiozitate. a fost de ajuns s'o vad pe aia cu " HE HE HE" sa'mi dau seama ca el este.;)))

bandoleros  •  22 August 2013, 04:08

Postat de harry_porker pe 22 August 2013, 03:50

pe cuvantul meu de pionier ca nu mint, am ras 10 minute cand l-am vazut acolo :), despre ce sa comenteze? cum despre ce......despre "paduchei pd-laci si chiorul betiv", amice nu te mint era absolut identic cu ce posta pe aici pe gsp inclusiv cu "paduchei" nearticulat si l-am pus fata in fata cu evidenta si nu a vrut sa recunoasca cu toate ca daca te uti in arhiva cred ca 60% din comentariile lui contin aceste expresii :), si atunci mi-am dat seama ca si pe aici sunt tot felul de troli de online care se zbat pe mai multe publicatii nu doar pe gsp

stai linistit ca te cred.;)) nu m'am gandit nicio clipa ca ai minti. am ramas surprins. atata tot. se pare ca avem a face cu o adevarata organizatie de troli de publicatii online. eu unul nu am fost si nu sunt pasionat de asa ceva. singurul online pe care postez este gsp'ul. uneori mai intru pe prostsport sa citesc. dar nu comentez niciodata acolo. in rest nu sunt pasionat de alte online'uri. nici macar nu le citesc. iar de comentat nici vorba.:))

harry_porker  •  22 August 2013, 04:05

Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

are nick-ul flash dar iti dai seama si singur :) si are o caruta de astfel de comentarii acolo, adica spam :)

transilvanialibera  •  22 August 2013, 04:00

Postat de bandoleros pe 22 August 2013, 03:57

ba tu esti ardelean asa cum sunt eu oagar. sau in cel mai bun caz un ardelean cu numele facut din flori. KFR? chiar nu inteleg ce fel de suporter KFR poti fi tu. nu pari sa ai nimic in comun cu aceasta echipa. nu stiu daca am vazut vreodata un comentariu al tau la subiect despre KFR. cred ca adevaratii suporteri KFR te'ar scoata afara in suturi de pe stadion daca ai indrazni vreodata sa mergi acolo.

tiggane ..fiecare cu drumul lui...eu n-am treaba cu tine..un individ infect care a nenorocit o gramada de connationali prin furtul de portofele!!ultimul meci la care am dost a fost cel cu basel...m-a costat 8000 de dolari..asta asa pt tini corcitura

bandoleros  •  22 August 2013, 03:57

Postat de transilvanialibera pe 22 August 2013, 03:46

Şmecheria este şi ceea ce li se impută „miticilor“. În plus, ei sunt neserioşi, găinari şi, în general, oameni de nimic. Interesant e că „miticii“ (adică bucureştenii şi, prin extindere, cei din judeţele învecinate) sunt astfel doar pentru ardeleni.

ba tu esti ardelean asa cum sunt eu oagar. sau in cel mai bun caz un ardelean cu numele facut din flori. KFR? chiar nu inteleg ce fel de suporter KFR poti fi tu. nu pari sa ai nimic in comun cu aceasta echipa. nu stiu daca am vazut vreodata un comentariu al tau la subiect despre KFR. cred ca adevaratii suporteri KFR te'ar scoata afara in suturi de pe stadion daca ai indrazni vreodata sa mergi acolo.

transilvanialibera  •  22 August 2013, 03:54

ComentMoldovenii sunt leneşi, moldovencele sunt curve, oltenii sunt şmecheri, miticii sunt nişte găinari, ardelenii sunt lenţi. Suntem un popor interesant, nu?

transilvanialibera  •  22 August 2013, 03:51

Ardeleni care, la rândul lor, sunt consideraţi înceţi în toate cele, inclusiv în gândire. Se bucură însă şi de o percepţie incontestabil pozitivă: corectitudinea, care le-ar veni de la spiritul nemţesc, austro-ungar.

harry_porker  •  22 August 2013, 03:50

Postat de bandoleros pe 22 August 2013, 03:36

hm...postacii stelisti de aici posteaza si pe realitatea? pai ce e de comentat acolo? de fapt nu ar trebui sa ma mire nici daca ar posta pe can can tv. astia chiar sunt niste trolli de internet. comenteaza orice despre orice.

pe cuvantul meu de pionier ca nu mint, am ras 10 minute cand l-am vazut acolo :), despre ce sa comenteze? cum despre ce......despre "paduchei pd-laci si chiorul betiv", amice nu te mint era absolut identic cu ce posta pe aici pe gsp inclusiv cu "paduchei" nearticulat si l-am pus fata in fata cu evidenta si nu a vrut sa recunoasca cu toate ca daca te uti in arhiva cred ca 60% din comentariile lui contin aceste expresii :), si atunci mi-am dat seama ca si pe aici sunt tot felul de troli de online care se zbat pe mai multe publicatii nu doar pe gsp

«

1

2 3 4 5

...

90 »
«

»