LIGA CAMPIONILOR    •   

STEAUA - LEGIA VARŞOVIA 1-1

VIDEO + FOTO Calificarea se joacă la Varşovia » Steaua - Legia 1-1

 
21 August 2013 20:27
 
forzzasteaua  (476 comentarii)
Ar fi frumos sa mai reparam ceva in Polonia ... dar sincer nu cred
Suntem clar mai buni ca ei sa vazut asta dar ... suntem Romani. Atat timp cat nu suntem concentrati si nu avem o concurenta serioasa pe banca nu vom reusi. Aseara sa jucat bine dar sa gresit si sa ratat mult prea mult.
22 August 2013, 09:20   •   Comenteaza
harry_porker  (1586 comentarii)
Postat de bandoleros pe 22 August 2013, 04:13
am intrat sa vad si eu de curiozitate. a fost de ajuns s'o vad pe aia cu " HE HE HE" sa'mi dau seama ca el este.;)))
:)
22 August 2013, 04:18   •   Comenteaza
bandoleros  (19614 comentarii)
am intrat sa vad si eu de curiozitate.
a fost de ajuns s'o vad pe aia cu " HE HE HE" sa'mi dau seama ca el este.;)))
22 August 2013, 04:13   •   Comenteaza
bandoleros  (19614 comentarii)
Postat de harry_porker pe 22 August 2013, 03:50
pe cuvantul meu de pionier ca nu mint, am ras 10 minute cand l-am vazut acolo :), despre ce sa comenteze? cum despre ce......despre "paduchei pd-laci si chiorul betiv", amice nu te mint era absolut identic cu ce posta pe aici pe gsp inclusiv cu "paduchei" nearticulat si l-am pus fata in fata cu evidenta si nu a vrut sa recunoasca cu toate ca daca te uti in arhiva cred ca 60% din comentariile lui contin aceste expresii :), si atunci mi-am dat seama ca si pe aici sunt tot felul de troli de online care se zbat pe mai multe publicatii nu doar pe gsp
stai linistit ca te cred.;))
nu m'am gandit nicio clipa ca ai minti. am ramas surprins. atata tot.
se pare ca avem a face cu o adevarata organizatie de troli de publicatii online.
eu unul nu am fost si nu sunt pasionat de asa ceva.
singurul online pe care postez este gsp'ul.
uneori mai intru pe prostsport sa citesc. dar nu comentez niciodata acolo.
in rest nu sunt pasionat de alte online'uri. nici macar nu le citesc. iar de comentat nici vorba.:))
22 August 2013, 04:08   •   Comenteaza
harry_porker  (1586 comentarii)
are nick-ul flash dar iti dai seama si singur :) si are o caruta de astfel de comentarii acolo, adica spam :)
22 August 2013, 04:05   •   Comenteaza
transilvanialibera  (6202 comentarii)
Postat de bandoleros pe 22 August 2013, 03:57
ba tu esti ardelean asa cum sunt eu oagar.
sau in cel mai bun caz un ardelean cu numele facut din flori.
KFR? chiar nu inteleg ce fel de suporter KFR poti fi tu.
nu pari sa ai nimic in comun cu aceasta echipa.
nu stiu daca am vazut vreodata un comentariu al tau la subiect despre KFR.
cred ca adevaratii suporteri KFR te'ar scoata afara in suturi de pe stadion daca ai indrazni vreodata sa mergi acolo.
tiggane ..fiecare cu drumul lui...eu n-am treaba cu tine..un individ infect care a nenorocit o gramada de connationali prin furtul de portofele!!ultimul meci la care am dost a fost cel cu basel...m-a costat 8000 de dolari..asta asa pt tini corcitura
22 August 2013, 04:00   •   Comenteaza
bandoleros  (19614 comentarii)
Postat de transilvanialibera pe 22 August 2013, 03:46
Şmecheria este şi ceea ce li se impută „miticilor“. În plus, ei sunt neserioşi, găinari şi, în general, oameni de nimic. Interesant e că „miticii“ (adică bucureştenii şi, prin extindere, cei din judeţele învecinate) sunt astfel doar pentru ardeleni.
ba tu esti ardelean asa cum sunt eu oagar.
sau in cel mai bun caz un ardelean cu numele facut din flori.
KFR? chiar nu inteleg ce fel de suporter KFR poti fi tu.
nu pari sa ai nimic in comun cu aceasta echipa.
nu stiu daca am vazut vreodata un comentariu al tau la subiect despre KFR.
cred ca adevaratii suporteri KFR te'ar scoata afara in suturi de pe stadion daca ai indrazni vreodata sa mergi acolo.
22 August 2013, 03:57   •   Comenteaza
transilvanialibera  (6202 comentarii)
ComentMoldovenii sunt leneşi, moldovencele sunt curve, oltenii sunt şmecheri, miticii sunt nişte găinari, ardelenii sunt lenţi. Suntem un popor interesant, nu?
22 August 2013, 03:54   •   Comenteaza
transilvanialibera  (6202 comentarii)
Ardeleni care, la rândul lor, sunt consideraţi înceţi în toate cele, inclusiv în gândire. Se bucură însă şi de o percepţie incontestabil pozitivă: corectitudinea, care le-ar veni de la spiritul nemţesc, austro-ungar.
22 August 2013, 03:51   •   Comenteaza
harry_porker  (1586 comentarii)
Postat de bandoleros pe 22 August 2013, 03:36
hm...postacii stelisti de aici posteaza si pe realitatea? pai ce e de comentat acolo?
de fapt nu ar trebui sa ma mire nici daca ar posta pe can can tv.
astia chiar sunt niste trolli de internet. comenteaza orice despre orice.
pe cuvantul meu de pionier ca nu mint, am ras 10 minute cand l-am vazut acolo :), despre ce sa comenteze? cum despre ce......despre "paduchei pd-laci si chiorul betiv", amice nu te mint era absolut identic cu ce posta pe aici pe gsp inclusiv cu "paduchei" nearticulat si l-am pus fata in fata cu evidenta si nu a vrut sa recunoasca cu toate ca daca te uti in arhiva cred ca 60% din comentariile lui contin aceste expresii :), si atunci mi-am dat seama ca si pe aici sunt tot felul de troli de online care se zbat pe mai multe publicatii nu doar pe gsp
22 August 2013, 03:50   •   Comenteaza
transilvanialibera  (6202 comentarii)
Şmecheria este şi ceea ce li se impută „miticilor“. În plus, ei sunt neserioşi, găinari şi, în general, oameni de nimic. Interesant e că „miticii“ (adică bucureştenii şi, prin extindere, cei din judeţele învecinate) sunt astfel doar pentru ardeleni.
22 August 2013, 03:46   •   Comenteaza
daveroirl  (20344 comentarii)
multa m u ie CFR!
22 August 2013, 03:43   •   Comenteaza
harry_porker  (1586 comentarii)
Postat de daveroirl pe 22 August 2013, 03:22
mi-ai zis ...nimic!
urmaresc forumul mai mult sau mai putin de cand avea valahul contul "zadkiel" sau ceva de genul asta, contul meu l-am facut acum cateva luni cand mi se pusese pata pe dementor si am vrut sa-l spurc, pana am dat de el m-am razgandit si am inceput sa postez normal , inevitabil acum vreo luna omul m-a acrosat asa cum face el de obicei iar pentru asta o sa-l intep de cate ori o sa am chef......gata, e ultima data cand mai ofer explicatii despre contul meu :)
22 August 2013, 03:43   •   Comenteaza
transilvanialibera  (6202 comentarii)
Fanii au plecat suparati rau de la stadion. Majoritatea spun ca sansele de calificare sunt undeva la 30%, dupa golul primit acasa. Tot ei au dat verdictul: "Ne-au cam rupt astia pe benzi, joaca bine rau la contraatac. Nici Cristea nu are fata de Steaua, parca a stricat tot jocul"
22 August 2013, 03:38   •   Comenteaza
bandoleros  (19614 comentarii)
hm...postacii stelisti de aici posteaza si pe realitatea? pai ce e de comentat acolo?
de fapt nu ar trebui sa ma mire nici daca ar posta pe can can tv.
astia chiar sunt niste trolli de internet. comenteaza orice despre orice.
22 August 2013, 03:36   •   Comenteaza
transilvanialibera  (6202 comentarii)
Postat de transilvanialibera pe 22 August 2013, 03:29
23:47 Fanii Stelei de la peluza SUD au ramas in stadion si se dueleaza in cantece cu ultrasii Legiei. Fiecare isi asteapta randul si canta! "CSKA, CSKA", se aude din peluza stelista.
Suporterii Legiei au "comis-o" chiar la final, dupa ce s-au comportat aproape exemplar, chiar si in momentul de reculegere tinut pentru Costica Stefanescu: "Tiganii, tiganii, au strigat la final"
23:41 Fluier de final al meciului. Dezamagire in tabara stelistilor. Portarul Legiei, Kuciak incearca sa ii intarate si mai tare pe fanii de pe peluza nord. Acesta s-a dus sa isi stranga prosopul si sticla, dar si cateva monede cu care acestia au aruncat in el. Iancu si un membru al staff
sper ca uefa sa se seziseze de comportamentul ttigganilor din text+))
22 August 2013, 03:35   •   Comenteaza
transilvanialibera  (6202 comentarii)
:41 Fluier de final al meciului. Dezamagire in tabara stelistilor. Portarul Legiei, Kuciak incearca sa ii intarate si mai tare pe fanii de pe peluza nord. Acesta s-a dus sa isi stranga prosopul si sticla, dar si cateva monede cu care acestia au aruncat in el. Iancu si un membru al staffului au incercat sa-l cheme si sa dea mana cu el, dar acesta a trecut pe langa ei gesticuland nervos.
Iancu si-a pierdut cumpatul si a incercat sa-l agate cum a putut, dar a fost repede oprit de coechipieri. Kuciak a iesit de pe teren intr-o avalansa de sticle si monede
22 August 2013, 03:31   •   Comenteaza
transilvanialibera  (6202 comentarii)
23:47 Fanii Stelei de la peluza SUD au ramas in stadion si se dueleaza in cantece cu ultrasii Legiei. Fiecare isi asteapta randul si canta! "CSKA, CSKA", se aude din peluza stelista.
Suporterii Legiei au "comis-o" chiar la final, dupa ce s-au comportat aproape exemplar, chiar si in momentul de reculegere tinut pentru Costica Stefanescu: "Tiganii, tiganii, au strigat la final"
23:41 Fluier de final al meciului. Dezamagire in tabara stelistilor. Portarul Legiei, Kuciak incearca sa ii intarate si mai tare pe fanii de pe peluza nord. Acesta s-a dus sa isi stranga prosopul si sticla, dar si cateva monede cu care acestia au aruncat in el. Iancu si un membru al staff
22 August 2013, 03:29   •   Comenteaza
bandoleros  (19614 comentarii)
tocmai am citit ca umbla vorba cum ca, Chiriches fiind usor accidentat nu ar fi jucat in seara asta ca nu cumva sa riste o accidentare mai grava. fiind iminenta trecerea lui la Tottenham.
englezii fiind decisi sa plateasca suma de 8 milioane in doua transe.
una acum si cealalta la iarna.
daca este reala stirea imi este greu sa cred ca ciobanul mai poate refuza si oferta asta.
doamne ajuta sa se mai descotoroseasca Steaua de cativa suporteri cu ocazia asta.
deoarece plecarea lui Chiriches de la Steaua pentru unii e precum plecarea lui Cristiano de la Real sau Messi de la Barca.
22 August 2013, 03:25   •   Comenteaza
transilvanialibera  (6202 comentarii)
fortza legia!!!!!!!!!!!!distrugeti oili+))
22 August 2013, 03:24   •   Comenteaza
«
1
...
»