Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga Campionilor

VIDEO+FOTO » Seară magică în Champions League! S-au marcat 26 de goluri în cele 8 partide: Ronaldo a reușit o "dublă", City a făcut scorul serii, iar Șahtior a produs surpriza

« Înapoi la articol

Comentarii (15) Adaugă comentariu

Rosca Stelus  •  14 Septembrie 2017, 12:13

Nu poti sa te pui cu prostii. Asta e.Mai grav este ca ,,e" multi !

tonyys  •  14 Septembrie 2017, 07:27

De cand a scapat se *** mirciulica sahtior incepe sa aiba rezultate.

vlad.dracul  •  14 Septembrie 2017, 00:56

Postat de steaua1986forever pe 14 Septembrie 2017, 00:54

Cu "nea Mircea" a reusit "performanta" sa termine 2 ani la rand grupa pe locul 4...in conditiile in care avea buget NELIMITAT iar celalalte echipe (locul 2 si 3) nu erau cine stie ce super forte fotbalistice plus ca aveau buget de zeci de ori mai mic.....dar deh, presa aservita ni-l prezenta pe batranul edec drept Mesia....

Te rog să dai dovadă de mai mult respect când vorbeşti despre nea Mircea, păi unde-ajungem dac-o să continuăm aşa, mai rămâne să zici celebra poezie cu Il .uce, care-n B ne duce, de pulpă să ne-apuce...

iosif._vs  •  14 Septembrie 2017, 01:02

Postat de randoom_._ pe 13 Septembrie 2017, 23:34

se vede ca rinamovistii au umilinta in adn. cum bah sa vorbeasca un rinamovist de grupele ucl? wtf?

Moldovene tu poti sa vorbesti despre FC5R , echipa fanion din comuna ta ***

steaua1986forever  •  14 Septembrie 2017, 00:54

Postat de vlad.dracul pe 14 Septembrie 2017, 00:18

Şahtior merge foarte bine şi fără faimosul Il .uce, ca să vezi.

Cu "nea Mircea" a reusit "performanta" sa termine 2 ani la rand grupa pe locul 4...in conditiile in care avea buget NELIMITAT iar celalalte echipe (locul 2 si 3) nu erau cine stie ce super forte fotbalistice plus ca aveau buget de zeci de ori mai mic.....dar deh, presa aservita ni-l prezenta pe batranul edec drept Mesia....

vlad.dracul  •  14 Septembrie 2017, 00:18

Şahtior merge foarte bine şi fără faimosul Il .uce, ca să vezi.

pedro_nr1  •  14 Septembrie 2017, 00:21

Postat de randoom_._ pe 13 Septembrie 2017, 23:34

se vede ca rinamovistii au umilinta in adn. cum bah sa vorbeasca un rinamovist de grupele ucl? wtf?

vorbesc astia care au ramas rau in urma, lingand si acum vorbele marete conducatorului iubit "Lasati-ne sa ne pregatim de Champions League !" - ei, uite de aia se mai trezeste cate un eutanasiat sa vorbeasca gura fara el :)

randoom_._  •  13 Septembrie 2017, 23:59

Postat de cneius pe 13 Septembrie 2017, 23:41

Benfica si Porto au pierdut acasa, acestea sint surprize

la cum a decazut sahtior si la ce forta a demonstrat napoli pana acuma,chiar asta este surpriza primei etape in grupele ucl. tska moscova nu este chiar nimeni in carare. putea sa se termine egal,dar a batut tska pe benfica. iar besiktas nu-i echipa aia slaba de acum 11 ani pe care o batea dinamo aka rusinea romaniei. sporting ramane cea mai buna echipa din portugalia in acest sezon in europa.

cneius  •  13 Septembrie 2017, 23:41

Benfica si Porto au pierdut acasa, acestea sint surprize

randoom_._  •  13 Septembrie 2017, 23:34

Postat de dinamo_fan pe 13 Septembrie 2017, 21:24

un nou articol interzis mancatorilor de urda. si marti..si miercuri la ora asta se vorbeste despre lucruri la care gigisti nu se pricep.

se vede ca rinamovistii au umilinta in adn. cum bah sa vorbeasca un rinamovist de grupele ucl? wtf?

«

1

2 »
«

»