INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  REAL MADRID - ATLETICO MADRID

VIDEO Moment amuzant Real Madrid - Atletico » Reacţia lui Arda Turan după ce a primit "galben" :D

Arda Turan
Arda Turan

Articol de GSP - Publicat miercuri, 22 aprilie 2015 22:37

Moment genial în timpul manşei retur a sfertului Ligii Campionilor dintre Real Madrid şi Atletico, în tur 0-0.

În minutul 31 al partidei, Arda Turan a văzut cartonaşul galben după ce i-a pus piedică lui Toni Kroos. Turcul spera să scape nepedepsit şi i-a întors spatele arbitrului în momentul în care a văzut că va fi avertizat.

Click aici pentru VIDEO!

Imediat s-a uitat către bancă şi a ridicat teatral din umeri, semn că nu înţelege decizia ”centralului”.

Duminică, 5 finale pentru salvare! Dinamo și FCU Craiova sunt la mila rezultatelor » Toate CALCULELE în dreptul fiecărei echipe

„Vă spun în premieră, la Dinamo a fost o tentativă de puci în vestiar!” » Omul care l-a adus pe Kopic a dat tot din casă