INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  FRANŢA

Daniel Niculae: "Mă bucur că mi-am regăsit drumul spre gol!"

Articol de GSP - Publicat duminica, 19 decembrie 2010 00:00

Daniel Niculae a marcat un gol în remiza, 2-2, obţinută de echipa sa pe terenul celor de la PSG. Niculae, intrat în minutul 55 al meciului, a egalat pentru Monaco în minutul 88 şi a adus un punct echipei sale. Ultimul său gol data din etapa a cincea, cu Olympique Marseille, iar apoi românul s-a accidentat la gleznă, în octombrie, revenind pe teren în noiembrie.

"Îmi face o deosebită plăcere că am regăsit drumul spre gol. Sper că acest gol ne va aduce un plus de seninătate şi încredere. Avem un meci important cu Sochaux miercuri. Ideal ar fi să încheiăm anul cu o victorie", a declarat Niculae.

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”